INOVACIJŲ TECHNOLOGAS (-Ė) | tarptautinė įmonė

2400-4000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Ukmergė, Jonava, Anykščiai - CV House

APIE:

Mūsų partneris - tarptautinė biuro baldų įmonių grupė, per daugiau nei 30 veiklos metų išaugusi iki 1500 darbuotojų, dirbančių ne tik Europos, bet ir kituose žemynuose, o mūsų baldų salonai įsikūrę Londone, Paryžiuje, Diuseldorfe, Čikagoje ir Niujorke.
Kviečiame prisijungti prie vienos moderniausių baldų gamybos įmonių ir kurti ateities biuro baldus Lietuvai ir pasauliui kartu.
Įmonė sparčiai auga, todėl kartu auga ir mūsų inovacijų technologų specialistų komanda.

DARBO POBŪDIS:

  • Įgyvendinti automatizacijos – mechanizacijos, įrangos tobulinimo projektus;
  • Optimizuoti esamos gaminamos produkcijos technologinius procesus, dalyvauti naujų produktų diegime;
  • Vykdyti naujų technologijų paiešką, technologinio srauto projektavimą ir technologijos diegimą;
  • Bendradarbiauti su užsienio ir vietinės rinkos gamintojais ir tiekėjais, ieškant geriausių sprendimų;
  • Ieškoti sprendimų su kitais įmonių padaliniais, kaip didinti įmonės veiklos efektyvumą.

REIKALAVIMAI KANDIDATUI:

  • Aukštasis /aukštesnysis techninis išsilavinimas;
  • Analitinio mąstymo ir iniciatyvumo;
  • Anglų k. žinių (B2 lygis)

Privalumai:
  • Darbo patirtis gamybos srityje.

ĮMONĖ SIŪLO:

  • Galimybę tobulėti ir kelti kvalifikaciją;
  • Stabilų darbo užmokestį, kuris auga kasmet;
  • Vertingą sveikatos draudimą, galimybę apsipirkti vaistinėje, optikos salone, sumokėti už stomotologinio kabineto paslaugas, privačias gydytojų paslaugas, kritinių ligų išlaidų draudimas ir kt.
  • Nemokamą maitinimą įmonės valgykloje;
  • Metinę premiją, įmonei pasiekus suplanuotus tikslus;
  • Nuolaidos kelionėms bei sveikatingumo grožio, sporto ir kt. srityse;
  • Poilsio zonas su kavos ir užkandžių aparatais;
  • Kolegas, kurie vadovaujasi kompanijos vertybėmis;
  • Modernią darbo aplinką;
  • Darbo ir poilsio balansą.

Mes Tau siūlome:

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

2400-4000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

CV House

Specialistų ir vadovų atrankos.
See all ads of this company (4)