Instruktorius Global Wind Organization - Medikas/Instructor GWO

0,01 €/val. Į rankas
Klaipėda - UAB „Jūrininkų treniruočių centras“

Darbo pobūdis

Darbo privalumai:
1. Suteikiami pilni mokymai
2. Profesinis ir karjeros augimas
3. Puiki darbo aplinka
4. Dalyvavimas tarptautinėse konferencijose ir mokslinių tyrimų projektuose

Jei norite išbandyti savo ambicijas ir dirbti mūsų įmonėje (mokymo srityje), siųskite savo CV ir motyvacinį laišką (Anglų kalbą) adresu

Reikalavimai darbuotojui

Ieškome ambicingų žmonių, galinčių kokybiškai vesti mokymus.

Reikalavimai:
1. Medicininis išsilavinimas (gali būti tik besimokantis ar neseniai baigęs mokslus)
2. Aukštas savimotyvacijos lygis
3. Puikūs bendravimo įgūdžiai
4. Anglų kalba vidutiniu lygiu (privaloma)
5. Papildomi mokymai ar kompetencijos būtų privalumas

Ką mes siūlome: pilna arba nepilna darbo diena ir mes suteiksime jums išsamius, visapusiškus, pristatymo ir projektų komandos įgūdžių mokymus.

Atlyginimas

0,01 €/val. į rankas
Aptariama po pokalbio

UAB „Jūrininkų treniruočių centras“

Novikontas Energy
Mokyti kitus yra vienas geriausių savęs tobulinimo ir tolesnio profesinio augimo būdų. Todėl prie „Novikonto“ prisijungia medicinos specialistai. Mūsų mokymo centras siūlo GWO Pirmosios pagalbos instruktoriaus (- ės) poziciją.
informacija apie UAB „Jūrininkų treniruočių centras“
1654 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.