Internetinės parduotuvės užsakymų pakuotojas (-a) | 0.5 etato

400-500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „ASINAS“

Darbo pobūdis

  • Internetu užsakytų prekių supakavimas ir išsiuntimas
  • Prekių užsakymas, priėmimas
  • Kurjerio lipdukų kūrimas
  • 0.5 Pusė etato - bus galimybė greitu metu didintį etatą
  • Atliekamų darbų koordinavimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Bent minimalios anglų kalbos žinios
  • Gebėjimas pakelti 15-20kg dėžę su prekėmis
  • Atidumas
  • Kritinis mąstymas

Mes siūlome

  • Gražią ir švarią darbo vietą Laisvės prospekte, Vilniuje
  • Lankstų darbo grafiką (kadangi 0,5 etato, galima prisiderinti laiką mūsų darbo valandomis)
  • Konkurencingą atlyginimą, kuris kils nuo asmeninių ir komandos rezultatų
  • Šiai minutei mažą kolektyvą - norime, kad padėtum jį padidinti, kai pasieksime gerus rezultatus
  • Galimybę kilti į aukštesnes pareigas
  • Galimybę mokytis ir tobulėti savo srityje. Apmokame įvairius naudingus mokymus susijusius su darbu ir kompetencijos kėlimu
  • Galimybę dirbti didesniu etatu po kurio laiko

Atlyginimas

400-500 €/mėn. į rankas
0,5 Etato

MB „ASINAS“

Sparčiai auganti internetinės prekybos sprendimų įmonė. Įmonės veiklą apima prekyba įvairiose e-komercijos platformose, klientų konsultavimas ir jų produktų prekybos paleidimas užsienio prekybos platformose.
informacija apie MB „ASINAS“
3
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Revenue 2022 y.