Investicijų ir degalinių priežiūros vadybininkas (-ė)

3500-4000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - AB ORLEN Baltics Retail

Darbo pobūdis:

  • esamų ir naujų degalinių investicinių procesų vykdymo priežiūra;
  • degalinių statybų ir rekonstrukcijų darbų organizavimas ir kontrolė;
  • degalinių įrangos veiklos tęstinumo užtikrinimas;
  • bendradarbiavimas su kitais įmonės skyriais bei ORLEN S.A. investicijų ir degalinių priežiūros departamentu.

Reikalavimai darbuotojui:

  • aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
  • mažiausiai 3 metų analogiško darbo patirtis;
  • statybos techninio vadovo praktinės žinios ir patirtis;
  • patirtis statybų investicijų valdyme ir priežiūroje;
  • iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą;
  • puikios anglų k. žinios (lenkų/ rusų k. mokėjimas būtų privalumas);
  • vairuotojo teisės (B kategorija).

Siūlome:

  • ilgametę darbo patirtį turinčią profesionalią komandą;
  • galimybę dalyvauti įmonės plėtroje, įgyvendinant savo idėjas ir pasiūlymus;
  • motyvuojantį, Jūsų kompetenciją atitinkantį atlygį;
  • sveikatos draudimą (po 3 mėnesių bandomojo laikotarpio).

CV

Laukiame Jūsų CV, pageidautina ir anglų kalba.

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

3500-4000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

AB ORLEN Baltics Retail

ORLEN- aukščiausią standartą teikiamoms paslaugoms ir produkcijai užtikrinantis degalinių tinklas.

Vertiname kiekvieną darbuotoją ir kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

Informuojame, kad dalyvaudami atrankoje Jūs sutinkate, kad tvarkysime Jūsų asmens duomenis vadovaudamiesi LR galiojančiais teisės aktais bei BDAR. Daugiau informacijos rasite čia: www.orlen.lt/LT/Apie%20mus/Privatumo%20politika/Puslapiai/default.aspx
See all ads of this company (9)
informacija apie AB ORLEN Baltics Retail
1724 €
Vid. atlyginimas bruto
(13% didesnis už LT vidurkį)
328
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1365 €
25% uždirba 1365-1509 €
25% uždirba 1509-1800 €
25% uždirba nuo 1800 €