Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Solet Technics“

INŽINIERIUS (-Ė) - ELEKTRIKAS (-Ė) (SAULĖS ENERGETIKA)

750-1700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Solet Technics“

Vertės pasiūlymas Jums

Žadame ilgalaikę darbo sutartį, patogias darbo sąlygas, visas reikalingas darbui priemones; subalansuotą darbo krūvį; draugiškus, profesionalius bendradarbius, sąžiningą, laiku mokamą atlyginimą ir gerus priedus prie atlyginimo. Užtikrinsime išsamius apmokymus.
Dirbsite kelių žmonių komandoje, objektai daugiausia Vilniuje, kartais – regionuose. Darbo laikas – penkios darbo dienos, nuo 7.30 val iki 16.30 val. Plačiau – susitikimo metu.
Siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Pagrindinės atsakomybės

Šiame darbe reikės vykdyti saulės elektrinių ir elektromobilių stotelių įrengimo, montavimo, pajungimo, paleidimo, derinimo darbus (apmokysime) .

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite elektrotechninį išsilavinimą, elektrosaugos pažymėjimą VK, turite elektromontuotojo, inžinieriaus ir pan.darbo patirties (ne trumpiau, kaip 1 metai nenutrūkstamos patirties): išmanote, kaip daromi pajungimai, paleidimai, derinimai ir pan., turite galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Manome, kad esate atsakingas, bendraujantis, gebantis susitarti žmogus.
Mielai apsvarstysime ir paskutinio kurso studentų kandidatūras.
Aukštalipio, izoliacijos, įžeminimo ir įnulinimo varžų matuotojo pažymėjimą bei Jūsų anglų kalbos įgūdžius laikytume rimtais privalumais. Tačiau jei šių pažymėjimų neturite – suteiksime galimybę ir juos įgauti įmonės sąskaita.
Jei Jums svarbu – ilgalaikis darbas stabilioje komandoje (darbuotojai pas mus nesikeičia!), tuomet nedelskite- siųskite savo CV jau dabar !

Atlyginimas

750-1700 €/mėn. į rankas
UAB „Solet Technics“

UAB „Solet Technics“

“Solet Technics” – jau beveik dešimtmetį sėkmingai veikianti įmonė saulės energetikos srityje. Savo klientams siūlome tinkamos įrangos parinkimą, jėgainės sumontavimo paslaugą, parengiame elektrinių modeliavimo ir gamybos prognozių ataskaitas, suprojektuojame elektrinę, suderinam projektą, sutvarkome dokumentaciją ir prižiūrime turimą elektrinę, įrengiame fotovoltines sistemas ir priemones elektrai iš atsinaujinančių energijos išteklių naudoti. Remiamės griežtais kokybės principais ir tikime, kad tik švari elektra yra mūsų planetos ateitis.
“Solet Technics” - saulės elektrinių ekspertai. Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje
Solet Technics - mūsų saulėtos idėjos Jums.
Stipriname komandą ir kviečiame profesionalą (-ę) šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Solet Technics“
1842 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
25
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.