Inžinierius (-ė) - sąmatininkas (-ė)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Jonava, Kėdainiai - UAB „Industris“

Darbo pobūdis

  • Medžiagų kiekio žiniaraščio sudarymas pagal pateiktą dokumentaciją (brėžiniai ir kt.);
  • Bendravimas su tiekėjais;
  • Pasiūlymų formavimas bendradarbiaujant su projektų vadovu;
  • Subrangos (medžiagų pirkimas);
  • Tiekimo grafiko priežiūra;
  • Produktų techninių savybių pasitvirtinimas su užsakovais;
  • Kandidatas gali būti paskutinio kurso studentas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Anglų kalba (būtina);
  • Techninis- statybinis išsilavinimas;
  • Darbo įgūdžiai programomis AUTOCAD, NAVISWORKS;
  • Panaši darbo patirtis (privalumas).

Mes Jums siūlome

  • Draugišką ir jaunatvišką kolektyvą;
  • Komandiruotes į užsienio šalis (Italija, Ispanija, Prancūzija.... ir kt.);
  • Priedus už darbo rezultatus;
  • Lankstus darbo grafikas.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

UAB „Industris“

UAB INDUSTRIS dalyvauja specializuotų žemės ūkio, sporto ir kultūros, logistikos ir pramonės pastatų konstrukcijų techninių sprendimų kūrime, metalinių konstrukcijų montavime ir statyboje.
Įmonė orientuota į pastatų metalinių konstrukcijų montavimo industrinius procesus, jų valdymą, siūlo rinkai išbandytus, patikimus metodus, pažangius energijos taupymo, žiedinio naudojamų statybinių medžiagų panaudojimo sprendimus.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „Industris“
2374 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
36
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Revenue 2023 y.