Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Sensum air“

Inžinierius - Montuotojas

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Sensum air“

Darbo pobūdis

● Sistemų instaliavimas, elektros šaltinių atvedimas iki tinkamos vietos objekte;
● Klientų priežiūra - vizitavimas, aparatų techninis servisas, kvapų pildymas.
● Planinis vizitavimas pas klientus visoje Lietuvoje.
● Reikiamos informacijos supildymas mėnesio gale.
● Ataskaitų teikimas ir užsakymų koordinavimas.
● Darbai gaunami į telefono programą arba elektroniniu paštu, jie priimami ir atliekami;
● Kokybiško darbo atlikimas pas klientus;
● Bendravimas su klientais;
● Problemų sprendimas;
● Darbas komandoje.

Reikalavimai darbuotojui

● Panašių integracijos projektų diegimo patirtis – privalumas;
● Kompiuterinis raštingumas;
● Atsakomybė už priskirtus atlikti darbus;
● Mąstymas – kad, “Darbas turi būti padarytas ir aš sugalvosiu kaip”;
● Atidumas ir kruopštumas;
● Mokėjimas planuoti darbą;
● Komunikabilumas;
● Anglų ir Rusų kalbų mokėjimas būtų privalumas;
● Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sporto klubo abonementas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas
Mokymai
Geros darbo sąlygas jauname ir draugiškame kolektyve
Atlyginimas priklausantis nuo darbo rezultatų
Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

Scentair - pasaulinis kvapų rinkodaros lyderis. Esame vieninteliai Scentair atstovai, diegiantys kvapų sistemas Lietuvoje.
UAB „Sensum Air“ yra vienintelis ir oficialus Scentair atstovas Lietuvoje, diegiantis kvapų sistemas verslui. Kvėpiname įvairias patalpas: viešbučius, kavines, prekybos centrus, įvairias parduotuves, kazino ir kitas patalpas. Siekiame, kad tinkamai parinktas kvapas padėtų atskleisti prekinį ženklą ir sukurtų teigiamus įspūdžius klientams.
informacija apie UAB „Sensum air“
4
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2022 m.