Inžinierius - sąmatininkas

1600-2410 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Marijampolė - UAB „STATRANGA“

Darbo pobūdis

  • Techninės ir projektinės dokumentacijos analizavimas ir skaitymas;
  • Sąmatų sudarymas, medžiagų bei darbo sąnaudų skaičiavimas;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas;
  • Dokumentų konkursams ruošimas ir įforminimas;
  • Skaičiuoti paslaugų ar darbų pasiūlymo kainą komerciniams pasiūlymams;
  • Esant poreikiui, tikrinti perkamų rangos darbų sąmatas;
  • Analizuoti medžiagų, darbų ir paslaugų kainų konkurencingumą rinkoje;

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis / aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas (statybos / architektūros srityje);
  • Statybos inžinieriaus – sąmatininko darbo patirtis būtų privalumas (neturinčius patirties apmokome darbo vietoje);
  • Analitinis sisteminis mąstymas, gebėjimas apdoroti informaciją ir teikti išvadas;
  • Mokėjimas dirbti su sąmatų sudarymo programa „Sistela“ (būtų privalumas);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Gebėjimas skaityti statybos brėžinius, schemas, diagramas;
  • Atsakingumas, pareigingumas, pozityvumas, orientaciją į kokybišką rezultatą;
  • Geri bendradarbiavimo ir komunikavimo gebėjimai;

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

1600-2410 €/mėn. neatskaičius mokesčių
MES SIŪLOME:
  • Įdomų darbą, skatinantį tobulėti profesinėje bei asmeninėje srityje;
  • Darbą profesionalioje ir draugiškoje komandoje;
  • Laiku mokamą konkurencingą bei Jūsų kvalifikaciją atitinkantį darbo atlygį;

UAB „STATRANGA“

Statybos ir remonto darbai, baldų gamyba ir medžio masyvo, metalo konstrukcijų gamyba ir montavimas.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „STATRANGA“
1584 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
65
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1175 €
25% uždirba 1175-1490 €
25% uždirba 1490-2101 €
25% uždirba nuo 2101 €