IT PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

3650-4630 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Naujų verslo poreikių analizė, derinimas ir įgyvendinimas;
  • Gamybinių maisto pramonės įmonių Navision projektų valdymas;
  • Problemų, kylančių dirbant su Navision, sprendimas;
  • Microsoft Dynamics NAV duomenų apsikeitimo su išorinėmis sistemomis (Equinox, Edisoft ir pan.) gerinimas, problemų sprendimas;
  • Konsultacijos su išorės partneriais, veiksmų koordinavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis administruojant ir eksploatuojant Microsoft Dynamics NAV gamybos ir prekybos modulius;
  • Microsoft Dynamics NAV vartotojų konsultavimo, mokymo patirtis;
  • Microsoft SQL naudojimo patirtis;
  • Anglų, rusų kalbų žinios.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Įvairūs renginiai, šventės ir dovanos darbuotojams ir jų vaikams;

Biuras

Dušas Vaišės ir maitinimas darbuotojams Kava, arbata gėrimai Modernūs biurai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nelaimingų atsitikimų draudimas 24/7 Motyvacija už darbo stažą, ilgametį darbą Tarptautiniai projektai Vidinė karjera, tarptautinė karjera Narystė verslo klubuose ir asociacijose Verslo partnerių pasiūlymai ir naudos Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes Įdomus, dinamiškas bei atsakingas darbas
Informacija apie vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą pateikiama čia: www.viciunaigroup.eu/apie-mus/karjera

Atlyginimas

3650-4630 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Vičiūnų“ įmonių grupė

Aktyvią verslo plėtrą vykdanti ir strateginius transformacijos projektus įgyvendinanti „Vičiūnų grupė“ į savo komandą ieško patyrusio ir ambicingo IT projektų vadovo (-ės). Tarptautinė įmonių grupė veikia 80 rinkų ir, be maisto gamybos, taip pat vysto pardavimų, logistikos, NT, agro bei kitus verslus. Iššūkių ieškančiam IT projektų vadovui (-ei) profesionalui/komandos lyderiui tai garantuoja kasdienę dinamiką ir itin platų geografinį bei tematinį veiklos spektrą vienoje savo srities lyderių visoje Europoje. „Vičiūnų grupėje“ remiamės šiuolaikišku valdymo modeliu, kolegiškais santykiais ir atsakomybės delegavimu – sudarome galimybę sparčiai tobulėti ir savo įgūdžiais prisidėti prie pasaulinės įmonės sėkmės.
See all ads of this company (42)