IT technikas (-ė)

1200-1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kaišiadorys, Prienai - ŽŪB „Nematekas“

Darbo pobūdis

  • Kompiuterinių darbo vietų, telefonų paruošimas.
  • Spausdinimo įrangos priežiūra ir remontas gamybos cechuose;
  • Stebėjimo kamerų diegimas ir priežiūra
  • Kompiuterinės įrangos priežiūra ir remontas;
  • Programinės įrangos diegimas, konfigūravimas, priežiūra ir atnaujinimas;
  • Tinklo infrastruktūros ir įrangos priežiūra;
  • Įmonės darbuotojų konsultavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis diagnozuojant/šalinant kompiuterinės įrangos sutrikimus;
  • Kompiuterių priežiūros patirtis (bent 2 metai);
  • IT techninės bei programinės įrangos diegimo ir administravimo patirtis;
  • Greita orientacija, kruopštumas, atsakingumas.
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Profesinis/aukštasis išsilavinimas IT srityje ;
  • Anglų kalbos mokėjimas - privalumas;

Įmonė siūlo

Transportas

- Dalinis kelionės išlaidų kompensavimas
  • Naujų darbuotojų mokymus ir kasdieninę pagalbą;
  • Realias galimybes augti profesinėje srityje įgyjant naujų kompetencijų.
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Vertingą patirtį IT srityje, įdomius iššūkius ambicingoje ir profesionalioje komandoje.

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu ir priklauso nuo turimos kompetencijos.

ŽŪB „Nematekas“

ŽŪB „Nematekas“ - viena didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių. Šalies ir užsienio pirkėjams siūlome daugiau nei 250 pavadinimų skanių ir kokybiškų kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminių, o įmonės darbuotojams - atsakingą ir įdomų darbą, kuriame Jūsų lauks draugiškas ir profesionalus kolektyvas, nauji iššūkiai ir tobulėjimo galimybės.
See all ads of this company (13)
informacija apie ŽŪB „Nematekas“
394
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.