Jaunesnysis (-ioji) chemikas (-ė)

1567-2354 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Thermo Fisher Scientific

Atsakomybės ir funkcijos:

  • Ribo-/deoksi nukleotidų gamyba (sintezė, chromatografinis gryninimas ir formulavimas) remiantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) principais;
  • Įrangos priežiūra, gedimų registravimas;
  • Produktų gamybą pagal technologinę dokumentaciją ir pagal numatytą gamybos planą;
  • Savalaikis dokumentacijos pildymas, atnaujinimas, naujų formų kūrimas;
  • Dalyvavimas validavimo procesuose, naujų produktų vystyme.

Kvalifikaciniai reikalavimai / Išsilavinimas / Patirtis:

  • Aukštasis biochemijos/chemijos/biotechnologijos/bioinžinerijos mokslų išsilavinimas (bakalauras), gali būti paskutinių kursų studentas. Magistras - privalumas;
  • Puikūs komandinio darbo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office);
  • Analitinis mąstymas, pareigingumas, atsakingumas, kruopštumas, iniciatyvumas, imlumas naujovėms;
  • Patirtis dirbant chemijos laboratorijoje: sintezė, chromatografinis gryninimas (privalumas);
  • Patirtis dirbant su ISO 13485, GGP standartais (privalumas).

Įmonė siūlo:

  • Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką;
  • Asmeninės ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje;
  • Galimybę į/iš darbo vykti nemokamu autobusu, 70 % kompensuojamus pietus įmonės valgykloje, vaišiname kava / arbata;
  • Motyvacinį papildomų naudų paketą (metinis priedas už rezultatus, draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, sveikatos draudimas);
  • Atlyginimą 1567 – 2354 Eur/Mėn. neatskaičius mokesčių.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas Sporto klubo abonementas

Biuras

Dviračių saugykla Dušas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1567-2354 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Thermo Fisher Scientific

„Thermo Fisher Scientific" – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ – kompanijos padalinys Vilniuje, kuriantis ir gaminantis produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai. Mūsų produktai visame pasaulyje naudojami tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

Esame vertinamas kaip geidžiamas darbdavys: 2021 m. Lietuvoje mums įteiktas Verslo lyderystės apdovanojimas, 2020 m. – Metų darbdavio apdovanojimas, 2019 m. buvome pripažinti Lietuvos TOP darbdaviu gamybos sektoriuje.

Nesvarbu, kokia yra jūsų kompetencijos sritis, siūlome prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Tikime, kad tai yra pagrindas, siekiant įgyvendinti profesinės ir asmeninės karjeros tikslus.
See all ads of this company (44)
informacija apie Thermo Fisher Scientific
5328 €
Vid. atlyginimas bruto
(3X higher than LT average)
1524
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 3520 €
25% uždirba 3520-4405 €
25% uždirba 4405-6034 €
25% uždirba nuo 6034 €