Jaunesnysis (-ioji) ekonomistas (-ė), kuris (-i) prisijungtų prie mūsų Mokesčių departamento Sandorių kainodaros grupės Vilniuje

950-1750 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Rödl & Partner“

Darbo pobūdis

  • Sandorių kainodaros (Transfer Pricing) dokumentacijos rengimas ir pagalba rengiant susijusias
analizes
  • Bendradarbiavimas su kolegomis, dirbančiais audito, apskaitos, teisės ir kitose srityse
  • Dalyvavimas skirtingo sudėtingumo, įvairiuose konsultaciniuose projektuose (sandorių kainodaros,
finansų, teisės ir/ar mokesčių)
  • Lietuvos ir užsienio šalių sandorių kainodaros teisinės bazės analizė / sisteminimas
  • Darbas su duomenų bazėmis, naudojamomis tarptautinėse konsultacinėse įmonėse

Esminiai reikalavimai

  • Universitetinis išsilavinimas, pageidautina ekonomikos, finansų, apskaitos ar teisės srityse (gali būti
dviejų paskutiniųjų kursų studentas)
  • Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios
  • Gebėjimas sklandžiai dėstyti mintis raštu
  • Atsakingumas ir kruopštumas
  • Geri bendravimo įgūdžiai ir gebėjimas kritiškai mąstyti
  • Patirtis finansų, teisės arba mokesčių srityse būtų privalumas

Ką mes siūlome

  • Įdomų, nemonotonišką ir atsakingą darbą stabiliai augančioje tarptautinėje konsultacines paslaugas
teikiančioje įmonėje
  • Naudingą patirtį. Sandorių kainodaros procedūros yra labai panašios visose EBPO šalyse, todėl šios
srities patirtis yra globali
  • Galimybę realizuoti idėjas, kuriant ir inicijuojant pokyčius
  • Dalyvavimą tarptautiniuose projektuose
  • Galimybę augti bei derinti darbą su studijomis
  • 24 darbo dienų kasmetines atostogas
  • Galimybę dirbti 4 dienas per savaitę vasaros metu
  • Sveikatos draudimą
  • Atlyginimą nuo 950 iki 1 750 € per mėnesį (bruto)

Mes esame

„Rödl & Partner“ – tai profesionalias paslaugas teikianti įmonė. Mes konsultuojame tarptautines
įmones audito, apskaitos, mokesčių, teisiniais ir verslo klausimais. Šiuo metu dirbame 110 biuruose, kurie veikia 50 pasaulio valstybių.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Papildomos apmokamos atostogos

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

950-1750 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Rödl & Partner“

„Rödl & Partner“ – tai profesionalias paslaugas teikianti įmonė. Mes konsultuojame tarptautines įmones audito, apskaitos, mokesčių, teisiniais ir verslo klausimais. Šiuo metu dirbame 110 biuruose, kurie veikia 50 pasaulio valstybių.
informacija apie UAB „Rödl & Partner“
2833 €
Vid. atlyginimas bruto
(86% didesnis už LT vidurkį)
29
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Revenue 2023 y.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1771 €
25% uždirba 1771-2600 €
25% uždirba 2600-3325 €
25% uždirba nuo 3325 €