Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Novian Systems“

Jaunesnysis (-ioji) sistemų analitikas (-ė)

1100-2400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Novian Systems“
TAU, norinčiam pradėti analizuoti informacines sistemas ir norinčiam jau nuo pat karjeros pradžios gauti progą sudalyvauti tarptautiniame su aviacijos srautų valdymu susijusiame projekte.
MES, „Novian Pro" kuriantys informacines sistemas, verslo analitikos ir procesų automatizavimo sprendimus verslui bei viešajam sektoriui.
SIŪLOME išnaudoti savo potencialą šaunių kolegų komandoje, įgyvendinant įdomų darbą įvairialypiuose, įdomiuose ir prasminguose projektuose, lankstų darbo grafiką, papildomą sveikatos draudimą ir rūpinimąsi emocine sveikata.
ĮVERTINSIME, jei turi analitinį mąstymą, gebi aiškiai komunikuoti ir rašyti anglų kalba.
PATIKĖSIME informacinių sistemų analizę bei dokumentacijos rengimą.
PARAŠYK ARBA PASKAMBINK, laiškų su gyvenimo aprašymu laukiame o skambučio – tel. .

Darbo pobūdis

  • Informacinių sistemų analizė ir optimalių sprendimų siūlymas;
  • Dalyvavimas informacinių sistemų kūrimo procesuose: analizės, projektavimo, programavimo, testavimo, priėmimo testavimo, bandomosios eksploatacijos, dokumentavimo, mokymų ir priežiūros/palaikymo etapuose;
  • Komunikacija su suinteresuotaisiais asmenimis: programuotojais, vartotojais, projektų vadovais ir kitais suinteresuotaisiais asmenimis, siekiant užtikrinti sklandų projektų vykdymą;
  • Detalių veiklos reikalavimų specifikacijų, instrukcijų ir kitos dokumentacijos rengimas bei vertinimas, bendradarbiaujant su komandos nariais ir klientais;
  • Užduočių programuotojams ir kitiems komandos nariams paruošimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Gebėjimas gerai skaityti ir rašyti anglų kalba;
  • Kokybės siekimas: kokybiškas sistemų analizės atlikimas, specifikavimas;
  • Bendrosios kompetencijos: kruopštumas, atsakingumas, komandiškumas, savarankiškumas;
  • Lyderystės kompetencijos: analitinis ir sisteminis mąstymas.

Privalumai:

  • Gebėjimas paprastai ir aiškiai dėstyti mintis lietuvių kalba tiek žodžiu, tiek raštu;
  • Gebėjimas paprastai ir aiškiai dėstyti mintis raštu anglų kalba;
  • Procesų modeliavimo, specifikacijų rašymo naudojant UML/BPMN, žinios;
  • Patirtis analitiko arba QA rolėje.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Stalo futbolas Stalo tenisas Žaidimų konsolės Dviračių saugykla Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

1100-2400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Vertiname patirtį, todėl atlyginimas gali būti derinamas.

UAB „Novian PRO“ yra informacinių sistemų ir programinės įrangos kūrimo bendrovė. 2021 metų spalio 22 dieną pabaigtas sandoris, kuriuo „Novian PRO“ prisijungė prie IT infrastruktūros ir programavimo grupės „Novian“, tokiu būdu praplečiant tiek „Novian PRO“, tiek „Novian“ grupės galimybes Lietuvos ir tarptautinėse rinkose.
Bendrovėje dirba virš 50 aukštos kvalifikacijos specialistų: projektų vadovų, sistemų analitikų, projektuotojų, programuotojų, kokybės inžinierių..
Mūsų misija – profesionalus programinės įrangos kūrimas pagal užsakovo reikalavimus, pradedant pradinės idėjos suformulavimu, reikalavimų analize, projektavimu, kūrimu, testavimu, ir baigiant įdiegimu, vartotojų mokymais ir palaikymu. Mūsų vizija ir tikslas – patenkinti visus specifinius klientų poreikius informacinėms sistemoms ir programiniams produktams, siūlant pažangius, naujausiomis technologijomis paremtus sprendimus.
Per daugiau nei 15 veiklos metų mūsų įmonė sukaupė didžiulę patirtį vykdydama valstybinius bei privataus verslo užsakymus, tame tarpe ir užsienio šalyse. Jau kelis metus vykdydama intensyvią inovacijų plėtrą vykdo tiriamuosius ir prototipų kūrimo projektus aviacijos, gynybos ir kosmoso srityse, pritaikant didžiųjų duomenų analitikos, mašininio mokymosi ir dirbtinio intelekto sprendinius.
„Novian PRO“ laikosi tarptautinių standartų reikalavimų. Įmonėje įdiegta ir sertifikuota integruota kokybės (ISO 9001:2015) ir informacijos saugumo valdymo (ISO/IEC 27001:2013) vadybos sistema.
informacija apie UAB „Novian Systems“
4472 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
64
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2727 €
25% uždirba 2727-3671 €
25% uždirba 3671-4997 €
25% uždirba nuo 4997 €