UAB „Stiklita“

Jaunesnysis produkto vystymo vadybininkas (-ė)

1600-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Stiklita“

Darbo pobūdis

  • Ieškome kūrybingo produkto vystymo jaunesniojo vadybininko, kuris padėtų mūsų produktams pereiti visas įgyvendinimo stadijas nuo idėjos iki gamybos.
  • Asmuo, užimantis šią poziciją, turės glaudžiai bendradarbiauti su dizaino, gamybos, marketingo ir pardavimų komandomis, siekiant užtikrinti, kad kiekvienas produktas būtų ne tik estetiškai patrauklus, bet ir praktiškas bei atitiktų gamybos efektyvumo reikalavimus.

Taip pat tikėsimės, kad:
  • Produktų pardavimas, klientų konsultavimas, pasiūlymų kūrimas / teikimas yra jums smagus užsiėmimas;
  • Užsakymų suvedimas į valdymo sistemą ir paleidimas gamybai bus atliekamas atidžiai;
  • Užsakymo proceso koordinavimas ir priežiūra iki visiško atlikimo yra savaime suprantamas dalykas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis ar aukštasis išsilavinimas (pageidautina dizaino, verslo vadybos ar inžinerijos srityje);
  • Ne mažesnė kaip 1 metų patirtis produkto vystymo, dizaino ar gamybos srityje;
  • Puikus techninis ir dizaino suvokimas, gebėjimas dirbti su profesionaliomis programomis (Corel Draw, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop);
  • Sugebėjimas analizuoti ir optimizuoti gamybos procesus, įskaitant ir sąnaudų valdymą;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, organizuotumas, gebėjimas dirbti komandoje bei individualiai;
  • Kūrybiškumas, iniciatyvumas ir optimistinis sprendimų ieškojimas įvairiose situacijose;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai, brėžinių skaitymas, ploto bei perimetro skaičiavimuose;
  • Orientacija į rezultatus, inovatyvumas, domėjimasis technologijomis.

Pagrindinės užduotys

  • Idėjų paruošimas gamybai nuo dizaino iki techninio brėžinio;
  • Pakavimo instrukcijų ruošimas ir inovatyvių pakuotės sprendimų kūrimas, siekiant užtikrinti produkto saugumą pervežimo metu ir patrauklumą pirkėjui;
  • Projektų organizavimas, koordinavimas ir valdymas;
  • Klientų poreikių analizavimas, suvokimas bei siekis tuos lūkesčius pateisinti;
  • Darbas su naujos kartos UV spausdintuvu Mimaki
  • Būtų puiku, jeigu mokėtumėte kurti 3D.

UAB "Stiklita" - geriausia vieta atrasti save! Įmonė siūlo įdomią bei dinamišką saviraiškos galimybę jauname ir draugiškame kolektyve. Galimybę įgyvendinti idėjas ir daryti realią įtaką produkto plėtrai.
Konkurencingą atlyginimą, papildomai motyvuojantį bonusais už pasiektus rezultatus.

Atlyginimas

1600-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Už pasiektus rezultatus papildomai mokami bonusai

UAB „Stiklita“ – kūrybiška bei inovatyvi įmonė, siūlanti platų stiklo apdirbimo paslaugų spektrą, žinoma rinkoje jau 28 metus. Mūsų paslaugos ne tik atitiks užsakovų poreikius, bet ir praturtins interjerą bei įgyvendins architektūrinius projektus. Mes specializuojamės tiek interjero, tiek eksterjero sprendimuose ir turime unikalią galimybę pristatyti rinkai naujoviškus produktus.
Todėl ieškome į komandą dinamiškų, iniciatyvių žmonių, kurie sugeba generuoti idėjas ir paversti jas produktu klientams.
informacija apie UAB „Stiklita“
2145 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
141
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1689 €
25% uždirba 1689-2086 €
25% uždirba 2086-2479 €
25% uždirba nuo 2479 €