KARJEROS IR KOMPETENCIJŲ CENTRO VEDĖJAS (-A)

2645 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Lietuvos muzikos ir teatro akademija
Lietuvos muzikos ir teatro akademija ieško Karjeros ir kompetencijų centro vedėjo (-s). Darbo krūvis – 1 etatas. Numatoma darbo pradžia – 2024 m. rugpjūčio 26 d.

Darbo pobūdis

  • Planuoti, organizuoti ir koordinuoti veiklą, susijusią su karjeros ugdymo, neformaliojo suaugusiųjų švietimo, neformaliuoju ar savaiminio mokymosi būdu įgytų kompetencijų vertinimo ir pripažinimo studijų rezultatais sritimis;
  • koordinuoti Akademijos Strategijos įgyvendinimą, valdymo sprendimų vykdymą karjeros ugdymo ir neformaliojo suaugusiųjų švietimo srityse;
  • prižiūrėti karjeros ugdymo ir neformaliojo suaugusiųjų švietimo paslaugų kokybę, organizuoti veiklos kokybės tobulinimą;
  • koordinuoti karjeros ugdymo ir neformaliojo suaugusiųjų švietimo programų rengimą;
  • organizuoti absolventų karjeros stebėseną;
  • konsultuoti ir teikti metodinę pagalbą Akademijos bendruomenės nariams, socialiniams partneriams karjeros ugdymo ir neformaliojo suaugusiųjų švietimo veiklų įgyvendinimo klausimais;
  • atlikti kitas funkcijas, susijusias su karjeros ugdymo ir neformaliojo suaugusiųjų švietimo sričių paslaugų valdymu bei Centro veiklos koordinavimu.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas su magistro kvalifikaciniu laipsniu;
  • ne mažesnė kaip dvejų metų darbo patirtis karjeros ugdymo ir neformaliojo suaugusiųjų švietimo paslaugų valdyme;
  • vadovaujančio darbo patirtis karjeros ugdymo ir neformaliojo suaugusiųjų švietimo srityse (privalumas);
  • raštvedybos ir dokumentų rengimo taisyklių išmanymas;
  • geri bendravimo įgūdžiai bei dalykinio bendravimo etikos išmanymas;
  • nepriekaištingas lietuvių kalbos mokėjimas;
  • geros anglų kalbos žinios;
  • mokėjimas sisteminti, apibendrinti informaciją, rengti išvadas, teikti siūlymus;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai („Microsoft Office“ programinis paketas);
  • gebėjimas dirbti komandoje;
  • puikūs planavimo įgūdžiai;
  • orientacija į rezultatą;
  • noras tobulėti ir atvirumas naujovėms;
  • atsakingumas, iniciatyvumas, operatyvumas.

Siūlome

  • Tapti vienintelės Lietuvoje ir didžiausios Baltijos kraštuose aukštosios universitetinės muzikos, teatro, kino ir šokio mokyklos komandos dalimi;
  • aktyvią kultūrinę ir socialinę aplinką – koncertai, spektakliai ir kt.;
  • draugišką, palaikančią darbo aplinką, profesionalių ir empatiškų kolegų komandą;
  • įdomų ir dinamišką darbo pobūdį;
  • asmeninį ir profesinį tobulėjimą;
  • lanksčias darbo sąlygas;
  • darbovietės išduodamą verslo klasės nešiojamą kompiuterį ir mobilųjį telefoną;
  • biurą miesto centre ir vietą automobiliui.
Norinčius kandidatuoti, prašome siųsti gyvenimo aprašymą su nuoroda „Karjeros ir kompetencijų centro vedėjas (-a)“ iki 2024 m. gegužės 26 d.

Kandidatuodami sutinkate, kad mes tvarkytume Jūsų pateiktus asmens duomenis atrankos laikotarpiu, bet ne ilgiau kaip 6 mėnesius. Jūsų pateikta informacija bus laikoma konfidencialia. Turite teisę bet kada atšaukti sutikimą, keisti ar prašyti ištrinti savo pateiktus duomenis.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.

Atlyginimas

2645 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Galimi papildomi priedai prie atlyginimo už darbo rezultatus.

Lietuvos muzikos ir teatro akademija

Lietuvos muzikos ir teatro akademija – vienintelė Lietuvoje ir didžiausia Baltijos kraštuose specializuota muzikos, teatro, kino ir šokio meno aukštoji mokykla. Akademija pasižymi aukščiausios kvalifikacijos dėstytojais, motyvuotais studentais, unikaliomis Lietuvoje studijų programomis, ryškia menine veikla ir meno tyrimais, išplėtotu tarptautiniu bendradarbiavimu.
informacija apie Lietuvos muzikos ir teatro akademija
1327 €
Vid. atlyginimas bruto
695
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 500 €
25% uždirba 500-1112 €
25% uždirba 1112-1857 €
25% uždirba nuo 1857 €