Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras

Kasininkas (-ė)

Nuo 1410 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras

Darbo pobūdis

  • administruoti bilietų platinimo sistemą , suvesti į sistemą reikalingus pirkėjo duomenis, pritaikyti nuolaidas, parinkti kliento norimas vietas renginyje;
  • parduoti žiūrovams bilietus, dovanų kuponus, teatro atributiką bei suvenyrus, atlikti rezervacijas pagal teatro nustatytas taisykles;
  • suteikti informaciją apie teatro renginius: jų datą, pradžios laiką, trukmę, statytojus ir pan.

Reikalavimai darbuotojui

  • vidurinis išsilavinimas ir įgyta profesinė kvalifikacija;
  • mokėti valstybinę kalbą ir bent vieną užsienio kalbą;
  • buhalterinės apskaitos pradmenų išmanymas būtų privalumas.

  • prisijungti prie unikalaus, tarptautinio pripažinimo sulaukusio kolektyvo;
  • galimybę tobulėti ir kelti kvalifikaciją - vidinius ir išorinius mokymus, kursus;
  • profesionalią komandą ir draugišką aplinką;
  • įdomų ir dinamišką darbą bei puikias sąlygas pritaikyti savo kompetencijas ir įgyti vertingos patirties;
  • galimybę prisidėti prie teatre vykstančių procesų tobulinimo, teikti savo idėjas ir pasiūlymus.

Atlyginimas

Nuo 1410 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimo dydis priklauso nuo darbuotojo kompetencijos ir patirties.

Biudžetinė įstaiga Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras – didžiausia profesionalaus scenos meno įstaiga ne tik Klaipėdoje, bet ir visame Vakarų Lietuvos regione. Jis buvo įkurtas 1987 metų sausio 1 dieną, Klaipėdos liaudies operos teatrą reorganizavus į muzikinį teatrą. Jau 37 sezoną KVMT pristato aukščiausio meninio lygio muzikinius spektaklius bei koncertines programas Vakarų Lietuvos žiūrovams ir svečiams. Teatro repertuarą sudaro įvairių žanrų muzikiniai spektakliai – operos, operetės, miuziklai, šokio spektakliai, spektakliai ir edukacinės programos vaikams, simfoninės, chorinės, kamerinės muzikos koncertai, teatralizuoti ir gala koncertai, iš jų kiekvieną sezoną įvyksta 2–4 naujų pastatymų premjeros ir repertuarinių spektaklių parodymai gastrolėse Lietuvos miestuose, festivaliuose ir didžiosiose arenose. Visus KVMT einamojo repertuaro spektaklius rasite čia:
informacija apie Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras
1698 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
233
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1418 €
25% uždirba 1418-1634 €
25% uždirba 1634-1967 €
25% uždirba nuo 1967 €