UAB „Mida LT“

Katilinės operatorius

1100 €/mėn. Į rankas
Gargždai - UAB „Mida LT“

Darbo pobūdis

Technologinių procesų ir įrengimų valdymas, priežiūra.
Šilumos ūkio priežiūra. Termoalyvos ir garo katilinių kontrolė (paleidimas, stabdymas). Autocisternų ir garu šildomų vagonų aptarnavimas.
Darbas pamainomis po 12 val.
Dieninės pamainos 08.00 - 20.00 val., naktinės pamainos 20.00 - 08.00 val.
Grafikas - 2 dieninės, 2 naktinės, 4 dienos laisvos.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis šilumos ūkyje.
Mokėti skaityti technologinius brėžinius ir schemas.
Katilinės operatoriaus ar mašinisto pažymėjimas privalumas.
Gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje.
Pareigingumas ir atsakingumas.

Įmonė siūlo

Platų socialinį paketą:
maitinimo kompensavimas;
dalinis kelionės į/iš darbo kompensavimas;
gyvybės ir sveikatos draudimas nuo nelaimingų atsitikimų (visą parą) ir kritinių ligų;
priedai už pasiektus rezultatus;
metinės premijos;
premijos už rekomenduotą darbuotoją;
finansinės dovanos gimus vaikui, sudarius santuoką, netekus artimo asmens;
išmoka sveikatinimuisi ir t.t.

Atlyginimas

1100 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklausys ir nuo kompetencijos

UAB „Mida LT“ – vienintelė gamykla Baltijos šalyse, gaminanti polimerinio bitumo stogo dangas: įvairių spalvų, modifikacijų, storio ir geometrinių formų lanksčiąsias čerpes šlaitiniams bei ritinines dangas plokštiems stogams. Kasmet investuodami į gamybos modernizavimą ir plėtrą, diegdami naujausias technologijas bei tobulindami patikimas stogų hidroizoliacines sistemas – esame viena iš rinkos lyderių tiek ritininių stogo dangų, tiek ir bituminių čerpių gamybos srityje.

informacija apie UAB „Mida LT“
3235 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
89
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2318 €
25% uždirba 2318-2748 €
25% uždirba 2748-3405 €
25% uždirba nuo 3405 €