UAB „NoriuNoriuNoriu“

Kelionių vadybininkas (-ė)

1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „NoriuNoriuNoriu“

Darbo pobūdis

Sukaupusi daugiau nei 13 metų poilsio paslaugų pardavimų patirtį, NoriuNoriuNoriu.lt komanda plečiasi ir talentingo turizmo eksperto, kurį, labiau už pačias keliones, įkvepia noras dovanoti įspūdžius, kokybę, nuotykius ir atsiminimus.

Mūsų siekis - išpildyti NoriuNoriuNoriu.lt klientų lūkesčius ir suteikti ypatingą pirkimo patirtį - nuo plataus pasirinkimo iki patogaus užsakymo proceso. Klientų pasitikėjimą puoselėjame įsiklausydami į kiekvieno poreikius, greitai reaguodami, todėl galime pasigirti aukštu aptarnavimo ir paslaugų kokybės įvertinimu!

Darbui su klientais ieškome motyvuoto ir patirties turinčio kelionių vadybininko.

Atsakomybės:
  • Klientų aptarnavimas: klientų konsultavimas gyvai, telefonu, el. paštu;
  • Kelionių pasiūlymų klientams formavimas;
  • Užsakymų vykdymas rezervacinėse sistemose;
  • Sutarčių su klientais administravimas;
  • Produkto pasiūlos formavimas;
  • Darbas su klientų valdymo sistema;
  • Rinkos aktualijų stebėjimas ir rekomendacijų kelionėms atnaujinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Būtina darbo turizme patirtis;
  • Pardavimų įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti su kelionių organizatorių rezervavimo sistemomis;
  • Noras rūpintis kliento lūkesčiais ir suteikti kokybišką poilsį;
  • Iniciatyvumas, pozityvus požiūris į dinamišką darbo rimtą;
  • Gebėjimas tinkamai reaguoti stresinėse situacijose.

Privalumai:
  • Užsienio kalbų mokėjimas (anglų, rusų);
  • Patirtis dirbant su turinio valdymo sistema;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Kelionių patirtis.

NoriuNoriuNoriu siūlo:

  • Finansinį skatinimą už pardavimus;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes (konferencijos, mokymai, komandiruotės);
  • Komandos išvykas ir pramogas;
  • Motyvuojančias darbo sąlygas (įkvepianti komanda, užkandžiai biure, hibridinis darbas, gyvūnams draugiška darbo aplinka, padelio treniruotės);
  • Darbuotojo nuolaidas parduodamoms įmonės grupės paslaugoms įsigyti.

Atlyginimas: 1000-1200 EUR (neto) + priedai už pardavimus. Sutartas atlyginimas priklausytų nuo įgytų kompetencijų ir kandidato pardavimų lygio.

Kodėl verta prisijungti prie noriunoriunoriu.lt?

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1000 €/mėn. į rankas
1000-1200 EUR + priedai už pardavimus.

noriunoriunoriu.lt - tai viena didžiausių Baltijos šalyse viešbučių ir poilsio paslaugų internetinė parduotuvė, kur žmogus per kelias minutes gali surasti, bei įsigyti gerą poilsį už prieinamą kainą. Mums jau virš 13 metų. Sėkmingai augame Lietuvoje (noriunoriunoriu.lt), Latvijoje (), Lenkijoje (Emoti.pl), bei artimiausiu metu plėsimės ir į kitas rinkas. Plačiau apie mus rasi čia:
informacija apie UAB „NoriuNoriuNoriu“
2603 €
Vid. atlyginimas bruto
(71% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Revenue 2023 y.