UAB „Kemperių projektai“

Kemperių priežiūros meistras (-ė)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Kemperių projektai“

Darbo pobūdis

  • Įvairūs kemperių remonto darbai:
o Elektros instaliacijos remontas;
o Vandens ir dujų sistemų remontas;
o Baldų ir apdailos remontas;
o Kėbulo smulkių defektų šalinimas.
  • Papildomos įrangos montavimas:
o Markizės;
o Dviračių laikikliai;
o Saulės baterijos;
o Antenos ir kita įranga.
  • Nuomojamų kemperių paruošimas nuomai:
o Išsami techninė apžiūra;
o Kruopštus valymas ir dezinfekcija;
o Įrangos patikrinimas ir funkcionalumo testavimas.
  • Švaros užtikrinimas kemperiuose:
o Kokybiškas salono valymas;
o Išorės plovimas naudojant specialias priemones;
o Nuotekų sistemos valymas ir priežiūra.

Taip pat ieškome ir techninių pagalbinių darbuotojų. Dėl detalesnės informacijos kreipkitės nurodytu telefonu

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis kemperių ar kitų transporto priemonių remonto srityje yra didelis privalumas;
  • Tvirtas techninis išprusimas ir gebėjimas spręsti įvairias problemas;
  • Atidumas detalėms, kruopštumas ir atsakingas požiūris į darbą;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir efektyviai komandoje;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Įmonė siūlo

  • Darbą stabilioje ir sparčiai augančioje įmonėje;
  • Įdomų ir įvairų darbą su modernia technika;
  • Nuolatines tobulėjimo ir mokymosi galimybes;
  • Visas darbui reikalingas priemones ir aprangą;
  • Patogias ir saugias darbo sąlygas;
  • Konkurencingą atlyginimą, priedus prie atlyginimo nuo patirties ir darbo rezultatų;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

Profesionalus kemperių servisas, siūlantis platų paslaugų spektrą: techninė priežiūra, remontas, aksesuarų pardavimas ir montavimas. Patyrę meistrai, aukštos kokybės detalės, garantija.
„Servisas kemperiai 365” – tai daugiau nei dešimtmetį kemperių priežiūros srityje dirbantys kemperių technikos specialistai.
informacija apie UAB „Kemperių projektai“
2151 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius
20-30 tūkst. €
Pajamos 2022 m.