Virėjas (-a) naujame restorane PC "BANGINIS"

Nuo 950 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „DEŠRAINIS24.LT“

Darbo pobūdis

Dešrainis24.lt nuolat auga ir plečia veiklą bei ieško komandos papildymo virėjo pozicijoje, kuris (-i) bus atsakingas už DIENOS PIETŲ, dešrainių ir kito neplataus meniu gamybą.

Darbo vieta - Lukšio g. (PC Banginis) + kiti padaliniai pavaduojant.

Darbo pobūdis:

  • Patiekalų gamybą, pagal patvirtintą valgiaraštį laikantis technologinių reikalavimų;
  • Reikiamų prekių užsakymą - priėmimą, produkcijos kokybės bei likučių kontrolę;
  • Tvarkos virtuvėje palaikymą kuriant malonią aplinką visiems;
  • Kitų virtuvės vadovo pavestų užduočių vykdymą.

Orientacinis atlyginimas (atskaičius mokesčius) visiškai pasiruošusiam savarankiškai dirbti virėjui NUO 950 Eur (neto). Priedai už viršvalandžius. Atlyginimas priklauso tik nuo jūsų pačių pastangų bei gebėjimų.

Grafikas: ilga/trumpa savaitė arba derinamas individualiai.

Prisijunk prie vienos patikimiausių įmonių Lietuvoje (pagal 2023 Rekvizitai.lt vertinimą).

Reikalavimai darbuotojui

  • Mielai dirba mažame kolektyve ir laiko tai privalumu
  • Nebijo didelių užsakymų kiekių vienu metu ir dėl to nepasimeta;
  • Palaiko tinkamą tvarką ir aukštus higienos standartus savo darbo vietoje;
  • Puikiai savarankiškai susitvarko tiek dirbdamas vienas, tiek komandoje su kitu virėju;
  • Taip pat galvoja ir apie kitą pamainą;
  • Supranta, kad virtuvė ir švara yra du visiškai neatsiejami dalykai;

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

Nuo 950 €/mėn. į rankas

MB „DEŠRAINIS24.LT“

Dešrainis24.lt nuo 2013 metų gyvuojantis, šiais metais dešimtmetį švenčiantis viešojo maitinimo projektas sukaupęs daug patirties teikiant paslaugas privačiuose, masiniuose renginiuose Lietuvoje ir užsienyje. Augame ir plečiamės į stacionarius restoranėlius.
informacija apie MB „DEŠRAINIS24.LT“
1855 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
24
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2023 m.