Kibernetinio saugumo specialistas (-ė)

3180-4000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - EPSO-G grupė

Darbo pobūdis

  • stebėti ir vertinti informacinių sistemų ir duomenų perdavimo tinklo infrastruktūros saugumą ir užtikrinti jos kontrolę;
  • kontroliuoti IT komponentų pažeidžiamumų stebėjimą, priežiūrą ir pažeidžiamumų šalinimą;
  • administruoti kibernetinio saugumo ir informacinės saugos priemones;
  • dalyvauti tiriant informacinio ir kibernetinio saugumo incidentus;
  • ugdyti darbuotojų kompetencijas kibernetinio saugumo srityje;
  • dalyvauti kituose padalinio vykdomuose projektuose, siūlyti idėjas ir prisidėti prie jų įgyvendinimo.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis išsilavinimas - informacinių technologijų, telekomunikacijų, elektronikos arba informacinio/ kibernetinio saugumo srityse;
  • 1 metų darbo patirtis informacinio/kibernetinio saugumo srityje;
  • verslo valdymo informacinių sistemų, jų struktūros, saugumo užtikrinimo priemonių išmanymas (firewall, SIEM, PAM, IDS, IPS, DLP);
  • duomenų perdavimo tinkluose naudojamus duomenų perdavimo ir sąveikos protokolų išmanymas, duomenų šifravimo algoritmų ir jų naudojimo išmanymas;
  • OT/ICS/SCADA informacinių sistemų paskirties, jų struktūrų, saugumo užtikrinimo priemonių, duomenų perdavimo tinkluose naudojamus duomenų perdavimo ir sąveikos protokolų išmanymas (privalumas);
  • duomenų centrų tinklų, lokalių kompiuterinių tinklų, tinklų virtualizavimo, tinklų apsaugos išmanymas (privalumas);
  • Azure debesijos paslaugų ir jų saugos išmanymas (privalumas);
  • pažintis su teisės aktais ir standartais, reglamentuojančiais informacinio (kibernetinio) saugumo veiklos sritį (privalumas);
  • puikus kalbėjimas ir rašymas lietuvių bei anglų kalbomis;
  • analitinis mąstymas, gebėjimas sisteminti ir apibendrinti informaciją, imlumas naujovėms, orientacija į rezultatą.

  • kviečiame dirbti Lietuvai, stabilioje valstybės kapitalo įmonėje;
  • dirbti iniciatyvioje ir bendradarbiaujančioje komandoje;
  • prisidėti prie strateginių energetikos projektų įgyvendinimo;
  • dalyvauti žaliosios energetikos kūrimo procese;
  • siūlome dinamišką darbą ir galimybę prisidėti prie visos įmonės veiklos gerinimo;
  • veiklą vieni kitus palaikančioje ir pažangos kultūrą puoselėjančioje organizacijoje;
  • mokymus profesiniam ir asmeniniam augimui;
  • subalansuotą galimybę derinti darbą nuotoliniu būdu ir iš biuro;
  • sveikatos draudimą;
  • papildomas kasmetines atostogas;
  • kolektyvinėje sutartyje numatytas išmokas darbuotojams.

Darbo užmokestis: mėnesinis atlygis 3180-4800 EUR (neatskaičius mokesčių) ir finansinis skatinimas (papildomas atlygis, atsižvelgiant į bendrovės ir individualius veiklos rezultatus). Konkretus mėnesinis atlygis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo patirtį, kompetenciją ir gebėjimą savarankiškai pasiekti rezultatus.
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Atlyginimas

3180-4000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

EPSO-G grupė

Esame „Amber Grid“, Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius, priklausantis energijos perdavimo ir mainų įmonių grupei „EPSO-G". Mes plėtojame ir inovuojame strateginę šalies infrastruktūrą, kuri yra neatsiejama Baltijos ir Europos dujų rinkos dalis.

Judame didelių pokyčių keliu įgyvendindami Bendrovės strategija, kurios svarbiausias tikslas – prisidėti prie Lietuvos energetikos transformacijos klimatui neutralios ekonomikos kelyje. Šia strategija siekiame transformuoti dujų perdavimo infrastruktūrą pritaikant ją atsinaujinantiems energijos ištekliams - žaliajam vandeniliui ir biometanui bei įgyvendinti klimato kaitos mažinimo tikslus.

Mūsų darbuotojai – ypač svarbūs, todėl ieškome profesionalų, prisidėsiančių prie Lietuvos energetikos kūrimo. „Amber Grid“ veikia Vilniuje, Širvintų raj. ir Panevėžyje. Mūsų komandoje dirba daugiau kaip 300 darbuotojų.

Esame lygias galimybes puoselėjanti bendrovė, atvira visiems (-oms) kandidatams (-ėms) ir nediskriminuojanti jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Mums svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti „Amber Grid“ komandos dalimi.

www.ambergrid.lt ambergrid.lt/
See all ads of this company (34)