Kineziterapeutas (-ė)

1240-1690 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Eglės sanatorija

Darbo pobūdis

Individuali ir grupinė kineziterapija;
Fizioterapijos paslaugų atlikimas;
Medicininės reabilitacijos paslaugų teikimas, medicininės dokumentacijos pildymas;
Masažų atlikimas;
Klientų konsultavimas, individualaus kineziterapijos plano sudarymas.

Reikalavimai darbuotojui

Kineziterapeuto licenzija, spaudas;
Kineziterapeuto darbo patirtis būtų privalumas, tačiau jos neturinčius apmokiname;
Mokėjimas dirbti su Redcord įranga būtų privalumas;
Puikūs klientų aptarnavimo, bendravimo įgūdžiai, emocijų kontrolė;
Nedingstanti nuo veido šypsena ir noras padėti žmonėms.

Mes Jums siūlome:

Darbą stabilioje ir didelę patirtį turinčioje įmonėje;
Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas;
Profesionalią, draugišką, tikslų siekiančią komandą;
Nuolaidas įmonėms teikiamoms paslaugoms.

Atlyginimas

1240-1690 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Eglės sanatorija

„Eglės sanatorijos“ Dienos centras Kaune.

Daugiau nei 50 metų sveikatinimo patirtį sukaupusi organizacija, apsigaubusi modernia ir šiuolaikiška skraiste, nuolat tobulėjanti ir siekianti aukštumų. Tai „Eglės sanatorija“ – didžiausia sanatorija Lietuvoje. Sanatorija garsėja giliomis sanatorinio gydymo tradicijomis ir natūraliais gydomaisiais veiksniais: mineraliniu vandeniu, gydomuoju purvu ir klimatu. Šie jau šimtmečius Lietuvos kurortus garsinantys natūralūs veiksniai sanatorijoje yra derinami su moderniomis šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia įranga, masažu, kineziterapija, psichoterapija, ergoterapija ir fizioterapija. Visa tai kartu leidžia sanatorijai vykdyti savo pagrindinę misiją – padėti žmonėms susigrąžinti, palaikyti ir sustiprinti sveikatą. „Eglės sanatorijoje“ šio tikslo siekia apie 700 įvairiose pozicijose dirbančių darbuotojų.
See all ads of this company (15)
informacija apie Eglės sanatorija
1591 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
153
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1152 €
25% uždirba 1152-1537 €
25% uždirba 1537-1799 €
25% uždirba nuo 1799 €