MB „Sveikas stuburas“

Kineziterapeutas

1100-1400 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - MB „Sveikas stuburas“

Darbo pobūdis

Siūlome prisijungti prie komandos kineziterapeutui (pilnam etatui).

Darbo pobūdis:
Pacientų konsultavimas ir diagnostika;
Gydymo programų sudarymas, vykdymas ir kontrolė;
Darbas komandoje;
Individualių kineziterapijos ir fizioterapijos procedūrų taikymas;
Medicininės dokumentacijos vedimas;
Rekomendacijų pacientams teikimas ir profilaktika.

Reikalavimai darbuotojui

Puiki komunikacija;
Orientacija į pacientus ir aukštą aptarnavimo kokybę;
Individualaus pacientų konsultavimo praktika;
Nepriekaištinga darbo etika ir pareigingumas.

Taip pat bus atsižvelgiama į:
Pabaigtas papildomas studijas ir/ar kvalifikacijos kėlimo kursus;
Papildomas licencijas (pvz. masažuotojo);
Kineziterapeuto praktika ambulatorinėje sveikatos priežiūros įstaigoje ir/ar ligoninėje ir kt.

Siūlome

Inovatyviausią fizioterapinę įrangą Vakarų lietuvoje;
Konkurencingą atlyginimą ir galimybę gauti papildomų bonusų už puikius rezultatus;
Malonias darbo sąlygas ir įdomią darbo aplinką;
Dėmesį ir paramą tobulinant jūsų kineziterapijos įgūdžius.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Nemokami užkandžiai Dušas

Atlyginimas

1100-1400 €/mėn. į rankas

Sparčiai besiplečianti įmonė ieško atsakingo ir kompetetingo kineziterapeuto.
informacija apie MB „Sveikas stuburas“
3
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2023 m.