KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS (-Ė) (DARBUI VAKARAIS, 0.5 ETATU)

1000-1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas, Darbas namuose - UAB „Kelionių panorama“

Darbo pobūdis

Dievini keliones? Tuomet junkis prie mūsų! Esame viena didžiausių kelionių agentūrų Lietuvoje ir šiuo metu ieškome net kelių kolegų, kurie dega aistra keliauti!

Dirbsi tik su įeinančiais skambučiais ir užklausomis
Bendrausi ne tik telefonu, bet ir el. paštu
Pateiksi kelionės pasiūlymus pagal kliento poreikį
Padėsi spręsti iškilusias problemas
Užtikrinsi, kad klientams būtų suteikiama reikiama informacija, kurią stebėsi rezervacinėse sistemose

Reikalavimai darbuotojui

Kiek šių teiginių yra apie tave? 🤔

Mėgsti bendrauti ir gebi tai daryti profesionaliai
Domiesi kelionėmis
Moki anglų k./rusų k. (privalumas)
Esi atsakinga, į rezultatą orientuota asmenybė
Gali dirbti darbo dienomis, tarp 18:00 – 22:00 val.
Nebijai susidurti su dideliu informacijos srautu
Esi pasiruošęs (-usi) nuolat tobulėti
Gebi greitai orientuotis įvairiuose situacijose ir priimti tinkamus sprendimus

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
Kodėl turėtum prisijungti prie mūsų? :)

Mes - viena didžiausių ir sparčiausiai augančių kelionių agentūrų Lietuvoje! Turime daug įdomių projektų ir ambicingų planų.

Puikią atmosferą darbe, draugiškas kolegas, draugišką gyvūnams ofisą su terasa
Priedus prie atlyginimo kas mėnesį priklausomai nuo pasiektų rezultatų
Nuolatinius mokymus
Galimybę darbą derinti su studijomis ar kita veikla (dirbsi 0.5 etatu, darbo dienomis tarp 18:00 – 22:00 val.
Apmokėsime kelionę namo vakarais po darbo (po 22:00 val.), jei dirbsi iš ofiso
Karjeros galimybes augančioje įmonėje

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Kelionių panorama“

www.kelioniupanorama.lt - tai į kliento poreikius orientuota kelionių agentūra. Vadovaujamės aukštomis moralinėmis vertybėmis ir kiekvieną dieną siekiame vis didesnio klientų pasitenkinimo. Nuolat stebime rinkos pokyčius ir siekiame prisitaikyti prie vartotojų poreikių. Savo klientams siūlome ne tik keliones į užsienį, bet ir kokybišką poilsį Lietuvoje.

Plečiame savo veiklą ir Lenkijoje startuojame su nauju projektu, tad ieškome ambicingo ir motyvuoto kolegos, kuris nebijo iššūkių!
See all ads of this company (4)
informacija apie UAB „Kelionių panorama“
1850 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Revenue 2023 y.