KLIENTŲ KONSULTANTAS (-Ė) TELŠIUOSE

Nuo 1850 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Telšiai - Ramirent Baltic AS Vilniaus filialas

Darbo pobūdis

  • Įrankių / technikos nuomos sprendimų parinkimas
  • Sklandus klientų aptarnavimas išduodant / priimant įrankius
  • Kokybės ir klientų aptarnavimo standartų puoselėjimas
  • Pristatymo paslaugų organizavimas
  • Įrankių / technikos kasdienė priežiūra, paruošimas darbui, pakrovimas bei iškrovimas
  • Saugos bei komplektuojančių prekių pardavimas
  • Sandėlio likučių valdymas

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis/aukštasis arba profesinis išsilavinimas
  • Kruopštumas, pozityvumas ir atsakingumas
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (Navision būtų privalumas)
  • Laisvai kalbėti/rašyti lietuvių kalba
  • Anglų kalbos žinios
  • Statybinės technikos išmanymas būtų privalumas
  • Patirtis klientų aptarnavimo srityje būtų privalumas

Telefonas pasiteiravimui: +370 662 11 750

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas Darbą šauniame ir profesionaliame kolektyve, tobulėjimo tarptautinėje įmonėje galimybes, motyvuojantį atlygį, puikias darbo ir motyvacines priemones. Galimybę ugdyti profesines ir asmenines kompetencijas.

Atlyginimas

Nuo 1850 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Ramirent Baltic AS Vilniaus filialas

Ramirent yra viena iš lyderiaujančių įrankių nuomos kompanijų Europoje. Įkurta 1955 metais ir šiai dienai veiklą
vykdo 9 šalyse. Mes siūlome efektyvumą ir saugumą apjungiant mechanizmų nuomą, susijusias paslaugas bei
know-how individualiems klientų sprendimams. Ramirent misija yra sklandus aptarnavimas su šypsena. Mes turime
2800 kolegų 290 nuomos padaliniuose.

Ramirent – GEAR UP. Įrankių nuoma Jūsų paslaugoms.

Ramirent Lietuvoje
Ramirent priklauso „Loxam group“ – trečiai pagal dydį
įrangos nuomos kompanijai pasaulyje. Pasiūloje platus
nuomojamos įrangos asortimentas 19 nuomos padalinių visoje Lietuvoje. Ramirent parke sunkioji technika, pastoliai, klojiniai, statybiniai nameliai, rankiniai įrankiai, šildymo/vėdinimo įranga ir elektros srovės generatoriai.

See all ads of this company (2)