Klinikos administratorė (-ius)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - J. Malūnavičienės firma „JORIDENTA“

Darbo pobūdis

Klinikos veiklos organizavimas ir sklandaus darbo užtikrinimas, pacientų vizitų kontrolė;
Klinikoje teikiamų paslaugų išmanymas ir jų pristatymas;
Asmens sveikatos istorijų tvarkymas ir administravimas;
Darbas su medicinine programa (SERVE);
Malonus bendravimas ir pacientų aptarnavimas;
Darbas su kasa;
Pirminių apskaitos dokumentų administravimas;
Pagalba sklandžiam gydytojų darbo užtikrinimui;
Malonus bendravimas su klinikoje esančiais pacientais;
Bendros tvarkos priežiūra ir palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Puikios valstybinės kalbos žinios;
Raštvedybos išmanymas;
Kompiuterinis raštingumas;
Malonaus bendravimo įgūdžiai;
Užsienio kalbų mokėjimas būtų privalumas;
Aukštesnysis išsilavinimas (medicinos ar visuomenės sveikatos srities būtų privalumas);
Turite administracinio darbo patirties med.įstaigoje (didelis privalumas);
Komunikabilus (-i), atidus (-i), iniciatyvus (-i), gebate savarankiškai priimti sprendimus bei spręsti iškilusias problemas.

Mes Jums siūlome

Nuolaidas įmonės teikiamoms paslaugoms;
Dinamišką ir įdomų darbą;
Draugišką besiplečiantį kolektyvą;
Malonią aplinką ir geras darbo sąlygas.

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

J. Malūnavičienės firma „JORIDENTA“

Nuo 1995 metų veikianti odontologijos klinika Joridenta. Atsinaujina ir ieško pastiprinimo.