Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Brolis semiconductors“

Kokybės kontrolės inžinierius

2000-2600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Brolis semiconductors“
BROLIS – aukštųjų technologijų kompanija, gaminanti elektrooptines ir lazerines sistemas gynybos bei saugumo reikmėms. Kviečiame prisijungti KOKYBĖS KONTROLĖS INŽINIERIŲ prie mūsų komandos, kuriant modernios gynybos ateitį bei saugesnį pasaulį!

Darbo pobūdis

  • BROLIS optomechaninių ir lazerinių sistemų kokybės kontrolė;
  • Komponentų (lęšių, elektronikos ir kitų) atranka prieš gamybą;
  • Prietaisų ar jų dalių kokybės kontrolės procedūrų atlikimas vizualiai ar su specialiais stendais;
  • Pagamintų prietaisų kalibravimas ir galutinės kokybės patikrinimas;
  • Tvarkingos ir švarios dinaminės darbo vietos palaikymas bei registrų pildymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Bazinės elektronikos, mechanikos ir optomechanikos žinios;
  • Profesinė patirtis kokybės kontrolės srityje ar kuriant kokybės kontrolės instrukcijas;
  • Sugebėjimas susikaupti bei efektyviai dirbti gamybinėje aplinkoje, atliekant ir smulkiosios motorikos užduotis;
  • Atidumas detalėms, kruopštumas ir atsakomybės jausmas;
  • Gebėjimas skaityti, suprasti ir teisingai interpretuoti techninę dokumentaciją tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis;
  • Sugebėjimas rinkti, analizuoti ir raportuoti kokybės duomenis, imtis kokybės tobulinimo veiksmų ir noras daryti geriau;
  • Mokėjimas dirbti tiek individualiai, tiek komandoje, siekiant įmonės tikslų ir geriausių rezultatų;
  • SVARBU: atrinktas kandidatas turės gauti leidimą dirbti su įslaptinta informacija ir privalės pateikti medicininę 049a formos pažymą.

Privalumai:
  • Patirtis dirbant švariose patalpose ar laboratorinėje aplinkoje;
  • Patirtis dirbant su lazeriais bei lazerinės darbų saugos išmanymas;

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Nemokami užkandžiai Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
  • Prasmingą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą, galimybę prisidėti prie unikalių, sukurtų Lietuvoje, produktų gamybos.
  • Prisijungti prie komandos, net jei dvejoji dėl savo kompetencijos srities ar turimų įgūdžių. Atsirinkdami darbuotojus atsižvelgiame į kandidatų suderinamumą su įmonės kultūra: vertiname komandos dvasią, atvirumą ir sąžiningumą, siekį tobulėti ir gerą humoro jausmą! O mūsų profesionali komanda padės tau augti ir tobulėti.
  • Mums rūpi darbuotojų sveikata ir gerovė, todėl siūlome sveikatos draudimą, organizuojame sveikatos tikrinimo ir skiepijimo programas, siūlome įvairius mokymus, remiame sportines veiklas, suteikiame finansinį atostogų krepšelį, pietų kompensaciją ir kt.
  • Darbo užmokestis priklauso nuo jūsų kvalifikacijos, profesinės patirties, noro mokytis ir tobulėti, darbo stažo mūsų įmonėje.

Atlyginimas

2000-2600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "Brolis semiconductors" -
informacija apie UAB „Brolis semiconductors“
5581 €
Vid. atlyginimas bruto
(3.5 karto didesnis už LT vidurkį)
42
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2806 €
25% uždirba 2806-5039 €
25% uždirba 5039-7676 €
25% uždirba nuo 7676 €