Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Thermo Fisher Scientific
More about company »

KOKYBĖS KONTROLĖS SPECIALISTAS (-Ė)

Vilnius, Trakai - Thermo Fisher Scientific

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis:
  • Užtikrina laiku ir nuosekliai atliekamą produktų kokybės kontrolę:
o Tikrina produktų kokybės tikrinimo protokolus;
o Vertina kokybės testų rezultatus;
o Atsako ir užtikrina savalaikį produktų bei duomenų perdavimą.
  • Užtikrina ir atsako už tinkamą dokumentacijos rengimą, pildymą ir kontrolę:
o Tikrina ir derina produktų techninę dokumentaciją;
o Ruošia ir atnaujina dokumentaciją susijusią su produktų kokybės įvertinimo procesais.
  • Tinkamai ir laiku suveda duomenis į apskaitos sistemą
  • Koordinuoja produktų stabilumo tyrimus pagal patvirtintas programas, ruošia ataskaitas.
  • Kontroliuoja žaliavų kokybę:
o Atlieka žaliavų pirminių pakuočių vizualią kontrolę, ženklina žaliavas.
o Vertina kokybės testų rezultatus.
o Atlieka arbitražinių mėginių registravimą ir patikrą.
o Rengia žaliavų specifikacijas

Reikalavimai

Kvalifikaciniai reikalavimai:
Baziniai reikalavimai pareigybei:
  • Aukštasis universitetinis biologijos/chemijos/biochemijos išsilavinimas (magistras).
  • Anglų kalba.
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office).

Žinios ir darbo patirtis, įgūdžiai:
  • Kokybės testams naudojamų metodų išmanymas.
  • Produktų savybių žinojimas.
  • GGP sistemos reikalavimų žinojimas ir įgūdžiai.
  • Kokybės vadybos sistemų standartų reikalavimų žinojimas.
  • „LST EN ISO „Medicinos priemonės. Kokybės vadybos sistemos. Reglamentuojantys reikalavimai“ standarto reikalavimų žinojimas.
  • Darbo su kenksmingomis medžiagomis ir izotopais saugos žinios.
  • Darbo ir elgesio kontroliuojamoje aplinkoje žinojimas.
  • Dokumentavimo principų išmanymas.

Mes jums siūlome

Įmonė siūlo:
  • Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką.
  • Karjeros ir tobulėjimo galimybes.

„Thermo Fisher Scientific“ – didžiausia pasaulyje kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį. Kompanijos metinės pajamos – 24 mlrd. JAV dolerių, joje dirba 70 tūkst. darbuotojų.
UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ kuria ir gamina produktus, skirtus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. Šie produktai eksportuojami į daugelį pasaulio šalių.
Kompanija Lietuvoje patenka į patraukliausių ir geriausių darbdavių sąrašus, yra įvertinta socialinės atsakomybės apdovanojimais.
UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ sėkmingai plečia veiklą ir į draugišką daugiau nei 900 darbuotojų kolektyvą kviečia:
Informacija apie Thermo Fisher Scientific
1828 €
Vid. atlyginimas bruto
(2X higher than LT average)
957
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1208 €
25% uždirba 1208-1505 €
25% uždirba 1505-2068 €
25% uždirba nuo 2068 €
Vadovas: Algimantas Markauskas