Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Baltic Fresh Fruit"
More about company »

Kokybės patikros ir kontrolės inspektoriaus

Nuo 700 Eur
Klaipėda - UAB "Baltic Fresh Fruit"

Darbo pobūdis

  • šviežių vaisių ir daržovių kokybės kontrolė;
  • vaisių ir daržovių laikymo sąlygų priežiūra;
  • prekių grupės ženklinimo, pakavimo kontrolė;
  • prekių priėmimas, savalaikių ataskaitų ruošimas;
  • pasiūlymų teikimas kokybės gerinimo klausimais;

Reikalavimai

  • aukštasis ar aukštesnysis maisto žaliavų ir kokybės saugos išsilavinimas ar panašus;
  • išmanyti privalomuosius prekių grupės kokybinius rodiklius;
  • gebėti taikyti patikros naudojimo metodikas ir priemones;
  • geri darbo su programa Excel įgūdžiai;
  • atsakingumas, darbo laiko planavimo įgūdžiai;
  • galimybė dirbti pagal suminį darbo grafiką;
  • automobilis, atvykimui į darbo vietą.
  • Kandidatai be atitinkamo išsilavinimo nebus svarstomi.

Atlyginimas

Nuo 700 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

Uždaroji akcinė bendrovė, užsiimanti didmenine prekyba vaisiais
Įmonėje vid. atlyginimas 1071€
32% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)