UAB „FurnMaster“

Kokybės vadybininkė (-as) (būtina anglų kalba)

1100-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Marijampolė, Alytus, Kalvarija - UAB „FurnMaster“

Darbo pobūdis

Kokybės klausimų su tiekėjais ir klientais sprendimas.
Klientų pateiktų kokybės pretenzijų nagrinėjimas, jų atsiradimo priežasčių analizė.
Pretenzijų tiekėjams pateikimas ir jų koordinavimas.
Pretenzijų statistikos vedimas ir kokybės rodiklių skaičiavimas.
Gamyboje ir sandėliuose iškylančių kokybės klausimų sprendimas savo kompetencijos ribose (kartu su kokybės vadovu).

Reikalavimai darbuotojui

Geros anglų kalbos žinios
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
Gebėjimas priimti savarankiškus sprendimus
Patirtis kokybės vadyboje (privalumas)
ISO standartų išmanymas (privalumas)

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu
Prisijungti prie stiprios, augančios įmonės
Dinamišką darbą, kuriame bus nenuobodu
Mielas smulkmenas
Palaikančius kolegas

Atlyginimas

1100-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „FurnMaster“ yra dukterinė Danų kapitalo kompanijos Gabriel A/S įmonė, 2012 m. spalio mėn. įsikūrusi Vilkaviškyje. 2018 m. sausio mėn. įmonė persikėlė į naujas patalpas Marijampolėje.
“FurnMaster” yra lyderiaujanti kompanija, veikianti pasauliniu mastu, teikianti inovatyviausias, pridėtinę vertę kuriančias minkštų baldų projektų vystymo bei gamybos paslaugas. Įmonės veiklos pagrindas – plataus spektro minkštų baldų gamyba, jungianti tekstilės ir baldų apmušimo medžiagas į vieningą procesą.