Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
SOL Baltics OU Lietuvos filialas

Komandos/darbų vadovas

2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - SOL Baltics OU Lietuvos filialas

Darbo pobūdis

Techninės komandos darbo organizavimas (6-9 specialistai);
Pastatų inžinerinės įrangos techninė priežiūra valdymas ir kontrolė;
Darbų saugos organizavimas ir užtikrinimas;
Defektinių aktų ruošimas taisyklinga lietuvių kalba;
Sąmatų ruošimas, korektiškai įvertinant medžiagų/įrenginių kiekius bei reikalingas darbo laiko sąnaudas;
Techninės dokumentacijos pildymas ir kontrolė;
Domėjimasis techninės srities naujovėmis ir teisės aktais reglamentuojančiais inžinerinio sektoriaus priežiūrą.

Reikalavimai darbuotojui

Techninis išsilavinimas (šilumos, vėdinimo, elektros, šaldymo ar statybos srityse);
Gebėjimas savarankiškai planuoti, organizuoti ir vykdyti darbus;
Atsakingumas, komunikabilumas ir veržlumas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Kompiuterinis raštingumas.

Privalumai

Darbo patirtis pastatų inžinerinių sistemų srityje;
Išmanyti priešgaisrines sistemas;
Anglų kalbos mokėjimas;
Kvalifikaciniai pažymėjimai.

Įmonė siūlo

Profesinės kompetencijos ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Atsakingą ir įdomų darbą draugiškoje komandoje;
Visas darbui reikalingas priemones (automobilis, kompiuteris, telefonas);
Motyvacinę sistemą po bandomojo laikotarpio.

SOL siūlo:

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas Darbo automobilis asmeniniam naudojimui

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Motyvacinė sistema po bandomojo laikotarpio.

„SOL“ yra tarptautinė nekilnojamojo turto priežiūros ir valymo paslaugas teikianti įmonė, kurios pirmtakas buvo įkurtas 1848 metais Suomijoje.
„SOL“ yra šeimos įmonė, kurios vertybės ir principai atsispindi kasdieninėje įmonės veikloje. Savo paslaugas mes teikiame Baltijos šalyse, Suomijoje, Švedijoje, Danijoje. Balitijos šalyse mes turime daugiau nei 2000 darbuotojų, o Lietuvoje daugiau nei 200.
informacija apie SOL Baltics OU Lietuvos filialas
1244 €
Vid. atlyginimas bruto
238
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 475 €
25% uždirba 475-982 €
25% uždirba 982-1902 €
25% uždirba nuo 1902 €