Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Carrozza logistics“

Komercijos projektų vadovas

3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Carrozza logistics“

Darbo pobūdis

  • Paslaugų pardavimo Europoje plėtra;
  • Potencialių klientų vizitavimas;
  • Pastovus santykio palaikymas su esamais klientais;
  • Komandos formavimas;
  • Biudžeto ir veiklos rodiklių formavimas ir įgyvendinimas;

Reikalavimai darbuotojui

  • Anglų k. mokėjimas;
  • Ne mažesnė nei 5 metų patirtis eksporto srityje;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Atvirumas bei sugebėjimas kurti ir palaikyti pasitikėjimu paremtus santykius;

Įmonė siūlo

  • 3500 eur bruto darbo užmokestį;
  • Mėnesinius priedus nuo pasiektų rezultatų;
  • Galimybę įgyvendinti savo idėjas bei prisidėti prie tvaraus verslo auginimo;

Atlyginimas

3500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis priklauso nuo kandidato patirties ir kompetencijos

UAB „Carrozza logistics” teikia krovinių pervežimo paslaugas Vakarų Europoje. Tai atsidavusi logistikos entuziastų grupė, kuri į kiekvieną logistikos iššūkį įneša žinių, naujovių ir į klientą orientuotą požiūrį. Mes stengiamės sudėtingas situacijas paversti sprendimais, o kliūtis – sėkmės garantu.
informacija apie UAB „Carrozza logistics“
2137 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
74
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Revenue 2023 y.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1653 €
25% uždirba 1653-1791 €
25% uždirba 1791-2101 €
25% uždirba nuo 2101 €