UAB „CAPITAL Smart“

KOMERCINIO NEKILNOJAMOJO TURTO BROKERIS (-Ė) VILNIUJE

2000-7000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „CAPITAL Smart“

Darbo pobūdis

11 metų nekilnojamojo turto srityje veikianti didžiausia Nekilnojamojo turto kompanija CAPITAL siūlo poziciją Komercinio nekilnojamo turto brokeriui. Darbas ilgametėje NT profesionalų komandoje Jums suteiks galimybę vystyti savarankišką verslą ir tapti vienu iš nedaugelio Komercinio turto srities profesionalų.
Prisijunk ir atrask NT rinkos galimybes!

#Versle – bet ne vienas.

UŽDUOTYS:

  • Klientų atstovavimas parduodant/perkant/nuomojant komercinį nekilnojamąjį turtą;
  • Komercinio NT objektų paieška ir pristatymas klientams;
  • Verslo klientų paieška ir jų poreikių analizė;
  • Klientų konsultavimas ir atstovavimas derybose;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas;
  • Ryšių su nuolatiniais klientais palaikymas ir naujų klientų paieška;
  • Nuolatinis NT rinkos stebėjimas ir analizavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Patirtis pardavimų ar klientų aptarnavimo srityje;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Atsakingumas, vidinė disciplina, orientacija į rezultatą;
  • Gebėjimas bendrauti ir kurti ilgalaikius santykius su klientais;
  • Puikūs derybiniai įgūdžiai;
  • Reprezentatyvi išvaizda ir etiškas elgesys;
  • Vairuotojo pažymėjimas ir automobilis;
  • Patirtis dirbant tarpininkavimo/NT srityje – privalumas.

Įmonė siūlo

  • Neribotas uždarbio ir karjeros galimybes NT srityje;
  • Veiklą pagal Bendradarbiavimo sutartį, kuri leidžia turėti lankstų grafiką ir darbus planuoti savarankiškai;
  • Bendradarbiavimą su įmonės partneriais ir galimybę generuoti pasyvias pajamas;
  • Nuolatinius mokymus, skatinančius profesinį tobulėjimą;
  • Reprezentatyvų biurą Konstitucijos pr.;
  • Veiklą ilgametę patirtį turinčių NT profesionalų komandoje;
  • Mentorystės programą ir pagalbą visais pardavimų klausimais;
  • Biuro administracijos pagalbą techniniais ir marketingo klausimais;
  • Lankstų darbo grafiką, pačiam planuojant laiką ir organizuojant darbus;
  • Bendras veiklas, renginius ir laisvalaikį už darbo ribų.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

2000-7000 €/mėn. į rankas

Capital Smart - vienas lyderiaujančių biurų CAPITAL tinkle, teikiantis nekilnojamojo turto pardavimo/pirkimo/nuomos paslaugas. Ambicingų NT profesionalų komandos tikslas - užtikrinti sklandžius nekilnojamojo turto sandorius pirkėjams, pardavėjams ir vystytojams.

Capital Smart biure dirba tiek gyvenamojo, tiek komercinio nekilnojamojo turto brokeriai, todėl savo klientams galime suteikti dar platesnį paslaugų spektrą.
informacija apie UAB „CAPITAL Smart“
1837 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.