Komunikacijos projektų vadovas (-ė) (terminuota 2 metų sutartis)

Nuo 2700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Baltisches Haus“
Ieškome pastiprinimo – komunikacijos projektų vadovo (-ės), kuris (-i) mums padės įgyvendinti ambicingus planus ir prasmingus projektus. Šis kvietimas – tai išskirtinė galimybė kartu su komanda realizuoti naują rinkodaros ir komunikacijos strategiją vienoje didžiausių komercinio NT plėtros ir valdymo įmonių.

Pagrindinės atsakomybės:

  • vidinės ir išorinės komunikacijos planavimas;
  • įmonės žinomumo didinimas, reputacijos valdymas;
  • vidinės ir pokyčių komunikacijos valdymas;
  • pranešimų žiniasklaidai ir komentarų rengimas, bendravimas su žiniasklaida;
  • socialinių tinklų turinio rengimas, administravimas;
  • įmonei priklausančių svetainių ir intraneto turinio rengimas, administravimas;
  • bendradarbiavimas su agentūromis.

Drauge su komanda būsi atsakingas (-a) už:

  • socialinės atsakomybės projektų įgyvendinimą;
  • geros patirties klientams kūrimą;
  • įmonės ir produktų identiteto formavimą.

Reikalavimai:

  • komunikacijos, žurnalistikos, filologijos ar rinkodaros krypties aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • ne mažesnė nei trejų metų panašaus darbo patirtis (privalumas – B2B sektorius);
  • pranešimų žiniasklaidai ir kito pobūdžio tekstų rašymo patirtis;
  • socialinių tinklų administravimo patirtis (privalumas – LinkedIn, Instagram);
  • turinio valdymo sistemų administravimo patirtis;
  • puikus lietuvių ir geras anglų kalbos mokėjimas;
  • aktyvus domėjimasis komunikacijos ir rinkodaros tendencijomis;
  • kūrybiškumas, iniciatyvumas, drąsa.

Siūlome:

  • kasmetinių mokymų ir kompetencijų augimo galimybę;
  • darbo vietą verslo ir laisvalaikio komplekse „Bokšto skveras“, vietą automobiliui;
  • papildomą sveikatos draudimą po vienerių metų darbo;
  • galimybę vieną dieną per savaitę dirbti nuotoliu;
  • galimybę prisidėti prie didelės apimties prasmingų ir Lietuvai reikšmingų socialinės atsakomybės projektų įgyvendinimo.

Atlyginimas

Nuo 2700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokesčio pasiūlymas bus pateikiamas atsižvelgiant į kandidato (-ės) patirtį ir kompetencijas.

UAB „Baltisches Haus“

„Baltisches Haus“ yra viena didžiausių komercinio NT plėtros ir valdymo bendrovių Lietuvoje, savo portfelyje turinti daugiau nei 230 000 kv. m erdvių verslui. Ilgametės „Baltisches Haus“ veiklos rezultatas – visa reikiama infrastruktūra paslaugų ir prekybos verslo plėtrai.
informacija apie UAB „Baltisches Haus“
5233 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
37
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Revenue 2023 y.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 3138 €
25% uždirba 3138-4000 €
25% uždirba 4000-5394 €
25% uždirba nuo 5394 €