Komunikacijos specialistas (-ė) UAB "Plungės kooperatinė prekyba"

1200 €/mėn. Į rankas
Plungė, Telšiai, Klaipėda - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Informacijos apie įmonės įvykius rinkimas, rengimas komunikavimui bei pateikimas vidinės komunikacijos kanalais;
  • Įvairių tekstų rašymas;
  • Informacijos viešojoje erdvėje stebėsena;
  • Bendradarbiavimas komunikacijos klausimais;
  • Komunikacijos palaikymas su išoriniais partneriais;
  • Vidinių ir išorinių renginių organizavimas;
  • Darbo vieta - Plungėje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (komunikacijos, žiniasklaidos ar rinkodaros srityje);
  • Darbo patirtis dirbant su išorine ar vidine komunikacija (ryšiai su žiniasklaida, socialinė žiniasklaida ir pan.);
  • Puikios lietuvių kalbos žinios;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Gebėjimas kurti aktualų ir patrauklų turinį;
  • Komunikacijos kanalų ir įrankių išmanymas.

Įmonė siūlo

  • Nelaimingų atsitikimų draudimą 24/7;
  • Premijas už darbo stažą, ilgametį darbą;
  • Vidinę karjerą, tarptautinę karjerą;
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Verslo partnerių pasiūlymus ir naudas;
  • Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams ir jų vaikams.

Informacija apie vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą pateikiama čia:
www.viciunaigroup.eu/apie-mus/karjera

Atlyginimas

1200 €/mėn. į rankas
Darbo sutarties sąlygos aptariamos pokalbio metu. Atvykstantiems iš kitų miestų, kelionės ar apgyvendinimo klausimas sprendžiamas individualiai.

„Vičiūnų“ įmonių grupė

Inovatyvi, ambicinga ir motyvuota komanda į savo gretas kviečia prisijungti komunikacijos specialistą (-ę). Daugelyje Europos ir kitų pasaulio šalių rinkų vystome platų verslų portfelį, tad būsimajam kolegai garantuojame itin dinamišką tarptautinę darbo aplinką su patyrusiais savo srities profesionalais. „Vičiūnų grupėje“ remiamės šiuolaikišku valdymo modeliu, kolegiškais santykiais ir atsakomybės delegavimu – sudarome galimybę sparčiai tobulėti ir savo įgūdžiais prisidėti prie ilgalaikės įmonės veiklos.
See all ads of this company (42)