Konditerė (-is) - Vyr. Konditerė (-is)

1300-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Приймаємо українців
Kaunas - MB „Šeimos Desertinė“

Darbo pobūdis

Konditerijos įmonė ,,Šeimos Desertinė“ ieško naujų komandos narių į savo šeimos kolektyvą!

Siūlomos pareigos – Konditerei (-iui) - Vyr. Konditerei (-iui): konditerijos produkcijos (pyragaičių, tortų) gamyba, tortų surinkimas bei dekoravimas - puošimas.

Kokio darbuotojo mes ieškome:

  • Turinčio aistrą konditerijai, norą tobulėti šioje srityje ir dirbti komandoje, siekti kartu užsibrėžtų, bendrų tikslų ir gerų rezultatų;
  • Patirtis konditerijos srityje ir ar tortų/pyragaičių dekoravime - puošime yra didelis privalumas, neturinčius patirties - apmokome;
  • Maisto technologijos mokslo ir ar konditerės (-io) išsilavinimas – privalumas, bet ne būtinybė;
  • Sąžiningo, tvarkingo, atsakingo ir norinčio tobulėti.

Reikalavimai darbuotojui

  • Konditerinių gaminių (tortų, pyragaičių ir kt.) sutepimas, aptepimas, surinkimas ir puošimas;
  • Kremų išmanymas ir pasiruošimas;
  • Standartinių ir teminių gaminių puošimas – dekoravimas;
  • Glazūrų ir prancūziškos konditerijos gaminių išmanymas – privalumas;
  • Kitų desertų gamyba, surinkimas ir pagalba kitiems komandos nariams.

Mūsų įmonė siūlo:

Slenkantį darbo grafiką – derinamą pagal gamybos apimtis ir Jūsų galimybes mėnesiui į priekį (pilnas etatas);
  • Patogią darbo lokaciją – Šiltnamių g. 38, Noreikiškės, Kauno rajonas. Nuo Kauno centro apie 8-10min. automobiliu, autobusų stotelė prie pat darbo, pasiekiamas ir viešuoju transportu;
  • Konkurencingą, konkrečiai nuo Jūsų sugebėjimų, žinių ir darbo rezultatų priklausantį atlyginimą. Galime mokėti tiek valandinį tiek ir fiksuotą darbo užmokestį – susitarimo objektas. Atlyginimas nuo 1300 iki 2000 Eur (Bruto);
  • Patogias ir geras darbo sąlygas naujai įrengtame, profesionaliame gamybos ceche;
  • Galimybes mokytis ir tobulėti;
  • Ne monotonišką ir ne linijinio tipo darbą, įvairių gaminių - pyragaičių ir tortų gamyba - ruošimas ir puošimas;
  • Galimybę užsidirbti papildomai (papildomos darbo valandos ir pan. pagal susitarimą).

Dėl platesnės informacijos galite apsilankyti mūsų svetainėje - www.seimosdesertine.lt arba susisiekti telefonu +37065473836 arba El. paštu bei rašyti tiesiogiai į Facebook puslapy.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

1300-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokamas atlyginimas yra sutartinis ir priklauso nuo Jūsų įgūdžių ir sugebėjimų. Įvertiname visokeriopą patirtį ir turimus sugebėjimus.

MB „Šeimos Desertinė“

Šeimos Desertinė - inovatyvi, šeimos įkurta konditerijos įmonė, dirbanti desertų gamybos ir pardavimo srityje su aukštos kokybės standartiniais gaminiais bei gaminiais pagal užsakymą.
informacija apie MB „Šeimos Desertinė“
1362 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2023 m.