KORPUSINIŲ BALDŲ SURINKĖJAS

1100-1500 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Mediniai baldai“

Darbo pobūdis

Nestandartinių korpusinių medinių baldų surinkimas gamybos ceche ir montavimas pas klientus.
BŪTINA baldų surinkėjo ir/arba montuotojo darbo patirtis.
Susipažinti su įmone ir gaminamais baldais galima internetinėje svetainėje www.mbabaldai.lt

Reikalavimai darbuotojui

PRIVALOMA korpusinių baldų surinkimo ir/arba montavimo patirtis.
Staliaus dailidės darbo patirtis būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
Laiku mokamą darbo užmokestį ir galimybę užsidirbti priedus.

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis tiesiogiai priklauso nuo kvalifikacijos, darbo patirties ir nuo darbo rezultatų.

UAB „Mediniai baldai“

Gamina savo dizaino baldus iš medžio masyvo. Baldų matmenis ir apdailą pritaiko pagal individualius kliento poreikius. Siūlo platų standartinių baldų asortimentą skirtą pilnam būsto apstatymui. Baldus parduoda įmonėms-partnerėms Skandinavijoje bei privatiems asmenis Lietuvoje ir Norvegijoje. Didžiąją dalį produkcijos eksportuoja.
Plačiau apie įmonę www.mbabaldai.lt, www.mbamobler.no ir rekvizitai.vz.lt/imone/mediniai_baldai