Vikonda grupė

Krautuvo (auto/elektro) vairuotojas (darbas Kėdainiuose)

800-950 €/mėn. Į rankas
Kėdainiai - Vikonda grupė

Darbo pobūdis

Krovos darbai rankomis ir autokrautuvu/elektrokrautuvu
Produkcijos sandėliavimas
Sandėlio bendros tvarkos priežiūra
Žaliavų ir taros sukomplektavimas ir perdavimas gamybai
Atkrovimo proceso vykdymas

Pamaininis darbas slenkančiu darbo grafiku: 6:00 val. iki 18:00 val. ir 18:00 val. iki 6:00 val.

Mes Jums siūlome:
Darbą šiuolaikiškoje ir modernioje aplinkoje;
Apmokymus, galimybę kelti kvalifikaciją ir karjeros galimybes;
Draugišką kolektyvą;
Valandinis atlyginimas priklausantis nuo išdirbtų valandų skaičiaus per mėnesį, vidutiniškai nuo 800 Eur iki 950 Eur į rankas;
Nemokamą kelionę į/iš darbo įmonės autobusu iš Kėdainių, Pelėdnagių, Josvainių;
Nuolaidas įmonės produkcijai/paslaugoms;
Dovanas įvairių švenčių proga ir šventes darbuotojams ir jų vaikams;
Sveikatos draudimą suėjus 6 mėn. darbo stažui ir nelaimingų atsitikimų draudimą 24/7.

Dėl papildomos informacijos skambinti tel. +370 620 93882

Reikalavimai darbuotojui

Autokrautuvo/elektrokrautuvo vairuotojo kvalifikacijos pažymėjimas;
Atsakingumas, pareigingumas, greita orientacija.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas Nelaimingų atsitikimų draudimas 24/7

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai Darbui skirtos aprangos bei avalynės, švara, kuria pasirūpinsime mes Dovanas įvairių švenčių proga (gimus vaikui, registruojant santuoką, gimtadienių ir jubiliejų proga) Piniginę išmoką mirus artimajam, papildomas apmokamas laisvas dienas Šventės darbuotojams ir jų vaikams Partnerių nuolaidos Draugiškas kolektyvas Darbas moderniame ir šiuolaikiškame fabrike Kelionė į/iš darbo įmonės autobusu iš Kėdainių, Pelėdnagių, Josvainių Galimybė kelti kvalifikaciją ir augti į aukštesnes pozicijas (operatoriaus, virėjo ir pan.)

Atlyginimas

800-950 €/mėn. į rankas
Mokami priedai už pasiektus rezultatus!

Informuojame, kad Vikonda grupė, UAB (įm. k. 261592650, Kėdainiai) tvarkys Jūsų asmens duomenis darbuotojų atrankos tikslais. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikoje, kuri pasiekiama adresu: vikonda.lt/privatumo-politika

Kompanija jungia keturiolika skirtingose srityse veikiančių verslų. Vienas iš jų UAB „Kėdainių konservų fabrikas“ – seniausia ir viena iš didžiausių padažus bei konservuotus produktus gaminanti įmonė Baltijos šalyse. Įmonė specializuojasi majonezo, padažų ir pagardų, užtepėlių, konservuotų daržovių, pietų patiekalų, bei saldžios konservacijos gamyboje.