Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „SEMINGA“

Krautuvų nuomos vadybininkas

2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „SEMINGA“

Darbo pobūdis

UAB SEMINGA ( ) jau 23 metus sėkmingai veikianti įmonė, kurios veikla yra prekyba krautuvais ir įvairia sandėliavio technika.Taip pat UAB “SEMINGA” darbuotojai profesionaliai teikia krovinių kėlimo paslaugas mūsų klientams. Šiems procesams koordinuoti ieškome pagalbininko ir kviečiame prie UAB “SEMINGA” komandos prisijungti naują darbuotoją – KRAUTUVŲ NUOMOS VADYBININKO(ĖS)

Darbo pobūdis:

  • Klientų konsultavimas, poreikių analizavimas, užsakymų priėmimas, problemų sprendimas;
  • Nuomos sutarčių sudarymas, dokumentacija;
  • Nuomos procesų koordinavimas;
  • Bendradarbiavimo santykių palaikymas su esamais klientais;
  • Naujų klientų paieška

Reikalavimai darbuotojui

  • Gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • Pasižymėti atsakingumu, organizaciniais ir projektų valdymo gebėjimais;
  • Būti komunikabiliam(-iai) ir turėti puikius derybinius įgūdžius;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Privalumas - bendrauti anglų ir/ar rusų kalbomis.

Įmonė siūlo

Biuras

Dviračių saugykla Dušas Naujos, patogios darbui patalpos.

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
Įmonė siūlo:
  • Užtikrinti, kad darbuotojas būtų pilnai paruoštas darbo užduotims vykdyti, teikdama jam reikalingą mokymą;
  • Profesionalią, draugišką ir palaikančią komandą;
  • Darbą stabilioje įmonėje;
  • Konkurencingą atlyginimą ir su darbo rezultatais susijusius priedus;
  • Visas reikalingas priemones darbui naujame biure.

Atlyginimas

2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Nurodytas atlyginimas yra nuo, galutinis atlyginimas priklauso nuo darbo rezultatų.

Prekyba naudotais krautuvais ir sandėliavimo technika.
informacija apie UAB „SEMINGA“
2439 €
Vid. atlyginimas bruto
(60% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.