Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „Pieno žvaigždės“

Krovikas

Nuo 830 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - AB „Pieno žvaigždės“

Darbo pobūdis

Darbas gatavos produkcijos sandėlyje: produktų surinkimas ir komplektavimas ant padėklų pagal užsakymų lapus, transportavimas ir kt.

Darbas slenkančiu darbo grafiku, dieninė ir vakarinė pamaina, daug laisvų dienų.

Reikalavimai

  • Mokėti dirbti rankiniu-hidrauliniu vežimėliu (krautuvu);
  • Be žalingų įpročių;
  • Tvarkingumas, atsakingumas, atidumas, savarankiškumas, punktualumas.

Mes jums siūlome

  • Profesionalią vadovų ir kolegų komandą.
  • Lojalumo programą įmonės darbuotojams.
  • Dinamišką darbo aplinką ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 830 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Lietuvos pieno pramonės lyderė, valdanti įmones "Kauno pienas", Mažeikių pieninę, Pasvalio sūrinę ir "Panevėžio pienas".
informacija apie AB „Pieno žvaigždės“
2211 €
Vid. atlyginimas bruto
(45% didesnis už LT vidurkį)
221
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1280 €
25% uždirba 1280-1650 €
25% uždirba 1650-2401 €
25% uždirba nuo 2401 €