Kviečiame atlikti praktiką el. komercijos srityje

Vilnius - AUDIMAS įmonių grupė

Atsakomybės:

  • Prekių žymėjimas, aprašymai ir susijusios užduotys;
  • Svetainės auditai po produkto importavimo;
  • Kolekcijų nustatymai ir URL kūrimas;
  • Naujienlaiškių kūrimas ir planavimas;
  • Blog‘o turinio kūrimas;
  • B2B klientų užsakymų valdymas;
  • Pagalba fotosesijų planavime ir jų metu;
  • Pagalba rengiant ataskaitas.

Praktikos pradžia ir trukmė pagal susitarimą.

Reikalavimai:

  • Studijuojate verslo valdymo, marketingo srityje;
  • Turite geras anglų kalbos žinias;
  • Turite puikius bendravimo žodžiu bei raštu įgūdžius;
  • Esate dėmesingumas detalėms;
  • Gebate dirbti ir savarankiškai.

Siūlome jums:

  • Galimybę dirbti kartu su savo srities profesionalais;
  • Galimybę siekti karjeros sėkmingoje lietuviškoje įmonėje;
  • Būti šaunios laisvalaikio ir sporto aprangos profesionalų komandos dalimi;
  • Įdomias patirtis, kurios padeda tobulėti ir ugdyti pardavimų įgūdžius;
  • Nuolaidų programą sporto ir laisvalaikio aprangai ir aksesuarams.

AUDIMAS įmonių grupė

„Audimas Brand“ misija: skatinti imtis iniciatyvos ir realizuoti save. Palaikome aistringus žmones, kurie leidžia laisvalaikį aktyviai ar jungiasi prie sporto bendruomenių. Audimo drabužius kuriame veikliam žmogui, siekiančiam gyventi aktyvų, subalansuotą ir sąmoningą gyvenimą. Audimo apranga kuriama pasitelkiant naujausias technologijas, todėl gaminiai pasižymi funkcinių elementų gausa, naujomis konstrukcijomis ir sumaniais sprendimais, sukurtais galvojant apie poreikį laisvai judėti. Nuolat kvestionuojame įvairius savo veiklos procesus ir siekiame juos palaipsniui pakeisti į draugiškesnius aplinkai. Audimo komanda savo darbais ir vertybėmis aktyviai skatina ieškoti kuo tvaresnių sprendimų ir taip prisidėti prie aplinkos tausojimo.
See all ads of this company (7)