UAB „VEIKA“

Laborantas (-ė)

900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „VEIKA“
Kviečiame prie mūsų komandos prisijungti motyvuotą ir pasiruošusį tobulėti laborantą (-ę).

Darbo pobūdis

Darbas kokybės kontrolės laboratorijoje.
Žaliavinių medžiagų bei gaminamos produkcijos laboratoriniai tyrimai taikant paruoštus metodus.
Tyrimų protokolų bei ataskaitų pildymas.
Laboratorijos bendros tvarkos palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas chemijos srityje.
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
Cheminių / fiziko-cheminių tyrimų metodų išmanymas.
Sugebėjimas sisteminti, analizuoti ir apibendrinti informaciją.
Savarankiškumas, kruopštumas, atsakingumas, imlumas.

Privalumas:
Darbo patirtis laboratorinių tyrimų ar cheminės pramonės srityje.

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas;
Priemones darbui.

Atlyginimas

900 €/mėn. į rankas
UAB „VEIKA“

UAB „VEIKA“

UAB „Veika“ jau daugiau nei 25 metus kuria inovatyvius produktus bei technologijas tapetų gamybos įmonėms visame pasaulyje.

UAB „Veika“ užsiima vandeninių emulsijų ir plastifikuoto polivinilchlorido (PVC) pagrindu sukurtų spaustuvinių dažų bei rašalų gamyba. Produktai yra orientuoti į tapetų pramonės ir plataus formato skaitmeninę spaudą, kurių pagrindas – gamtiniai (popierius, flizelinas) bei polimeriniai substratai.

UAB „Veika“ dirba patyrę mokslininkai, kurie tobulina kompanijos produkciją, vykdo modernius tyrimus, visapusiškai padeda jai augti ir kuria dažų gamybos technologijų ateitį.
informacija apie UAB „VEIKA“
2002 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
68
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1365 €
25% uždirba 1365-1760 €
25% uždirba 1760-2270 €
25% uždirba nuo 2270 €