Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Rokiškio pieno gamyba“

laborantė (-as)

1700-2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Utena - UAB „Rokiškio pieno gamyba“

Darbo pobūdis

  • Žaliavos ir pagamintos produkcijos fiziko – cheminių, juslinių tyrimų atlikimas;
  • Produkcijos svorio, tūrio, kokybės kontrolė;
  • Tyrimų fiksavimas, registrų pildymas;
  • Tirpalų ruošimas;
  • Švaros, higienos, saugos reikalavimų palaikymas.
Šioje pozicijoje dirbama pamaininiu darbo grafiku, gali būti naktinės pamainos:
2 dieninės (nuo 06:00 iki 18:00 val.),
2 naktinės (nuo 18:00 iki 06:00 val.),
4 laisvos dienos;
arba
3 dieninės (nuo 07:00 iki 19:00 val.);
3 laisvos dienos.

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis maisto produktų gamybos, chemijos, biologijos, biotechnologijos, bioinžinierijos, biomedicinos išsilavinimas;

Panašaus darbo patirtis;

Atsakingumas.

Atlyginimas

1700-2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Rokiškio pieno gamyba‟ viena iš AB ,,Rokiškio sūris" grupės įmonių, esanti Utenoje. Tai viena didžiausių šio miesto pramonės įmonių nuo 2012m. pripažinta socialiai atsakinga įmone.
UAB „Rokiškio pieno gamyba‟ puoselėja tradicines gamybos technologijas ir subtiliai prie jų derina pačias moderniausias produktų gamybos naujoves. Kasmet skiriamos lėšos gamybos technologijų modernizavimui, darbuotojų kvalifikacijos kėlimui, o tai atspindi aukšta produktų kokybė, ką ypač vertina pirkėjai.
informacija apie UAB „Rokiškio pieno gamyba“
2207 €
Vid. atlyginimas bruto
(45% didesnis už LT vidurkį)
305
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1823 €
25% uždirba 1823-2032 €
25% uždirba 2032-2408 €
25% uždirba nuo 2408 €