„VIVA LANGAI“, UAB

LANGŲ IR DURŲ MONTAVIMO - LOGISTIKOS KOORDINATORIUS

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - „VIVA LANGAI“, UAB

Darbo pobūdis

Montavimo darbų organizavimas, priežiūra, kokybės kontrolė;
Gaminių tiekimo organizavimas ir priežiūra;
Garantinio ir pogarantinio remonto darbų paskirstymas;.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis organizuojant darbus, techninių parametrų išmanymas;
Kultūringas bendravimas, atsakingas požiūris į atliekamus darbus;
Punktualumas, sąžiningumas, atsakingumas, tikslumas;
Noras tobulėti;
Vairuotojo pažymėjimas;

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
Draugišką kolektyvą modernioje įmonėje;
Mokymus ir tobulėjimą, seminarus ir kursus;
Patogią darbo vietą moderniame biure;
Priedus už kiekvieną pardavimą;
Lankstų darbo grafiką;
Specializuotas programas ir įrangą kurių pagalba lengva planuoti ir naudotis reikalinga informacija.

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas
Gali būti kaip papildomas darbas.
strongest_in_lithuania

VIVA LANGAI - antrą dešimtmetį veikianti gamybos įmonė. Reikliam klientui siūlomi aukščiausios kokybės langai ir durys, aliuminio konstrukcijos, vidaus pertvaros, garažo vartai, balkonai ir terasos.

Siūlome platų gaminių ir paslaugų spektrą, nuo projekto iki galutinio įrengimo kliento namuose, komercinėje patalpoje ar viešoje bendros paskirties vietoje.

Gaminiai atitinka aukščiausius kokybinius, vizualinius ir šiluminius parametrus.

Mes siūlome:
Plastikiniai, aliuminio langai ir durys
Aliuminio-stiklo fasadai
Vidaus pertvaros
Balkonų stiklinimas
Terasos
Šarvo durys
Hormann garažo vartai ir durys.

tel
informacija apie „VIVA LANGAI“, UAB
1199 €
Vid. atlyginimas bruto
16
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.