Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ICECO įmonių grupė

LEDŲ MIŠINIO PARUOŠIMO OPERATORIUS (-Ė)

Nuo 750 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Marijampolė - ICECO įmonių grupė

Darbo pobūdis

Įrengimų paruošimas;
Pieno priėmimas;
Ledų mišinio maišymas pagal pateiktas receptūras;
Ledų mišinio pasterizavimas, homogenizavimas, atšaldymas ir suleidimas į brandinimo talpas;
Žaliavų likučių apskaita.

Darbas dieninis, nuo 8:00 iki 20:00 val.

Reikalavimai

Savarankiškumas, atsakingas požiūris į darbą;
Motyvacija ir noras tobulėti, mokytis;
Darbo patirtis panašioje pozicijoje - būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;
Nemokamą atvykimą į darbą visuomeniniu transportu (Marijampolės mieste);
Transporto išlaidų kompensavimą važinėjantiems į darbą iš toliau;
Išskirtines nuolaidas ICECO firminėse parduotuvėse!

Atlyginimas

Nuo 750 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis nustatomas atsižvelgiant į kandidato darbinę patirtį ir įgūdžius.

UAB „ICECO ledai“ – aukščiausios kokybės valgomųjų ledų ir šaldytų desertų gamintoja Lietuvoje. Įmonei priklauso Lietuvoje gerai žinomi valgomųjų ledų prekių ženklai: AURUM, TIRPUKAS, ETALON.