Baltic Tours Group, UAB

Lėktuvo bilietų pardavimo ir klientų aptarnavimo specialistas (-ė) (nuotolinis darbas vakarais ir savaitgaliais)

800-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Baltic Tours Group, UAB

Darbo pobūdis

Darbas su pigių skrydžių bendrovių lėktuvo bilietų rezervavimo ir pardavimo sistema (apmokome).
Klientų aptarnavimas telefonu ir el. paštu.
Pilnas etatas, nuotoliniu būdu.
Darbo grafikas:
Pirma savaitė: I, II, III 16:00-22:00, VI-VII 10:00-18:00.
Antra savaitė: I-V 16:00-22:00, VI-VII - laisva.

Reikalavimai darbuotojui

Kruopštumas, anglų ir rusų kalbos, mokėjimas naudotis kompiuteriu, patirtis skambučių centre būtų privalumas

Kandidato privatumo politika

Su politika prašome susipažinti čia:

Mes jums siūlome

Nuotolinis darbas
Mokymai
Vakarinis/savaitgalinis darbo grafikas
Galimybė derinti studijas ir darbą
Galimybė derinti kelis darbus

Atlyginimas

800-900 €/mėn. į rankas
Papildomas skatinimas už pardavimus
strongest_in_lithuania

Prekės ženklas Skrendu.lt yra vienas didžiausių Lietuvoje on-line lėktuvo bilietų pardavimo tarpininkas, priklausantis Baltic Tours Group, UAB.

Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių rezervavimo sistema Baltictours.com, lėktuvo bilietų rezervavimo sistemos Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv.

Ši įmonė priklauso Tarptautinei oro transporto asociacijai (IATA) ir nuo 2013 m. sertifikuojama kaip „Stipriausi Lietuvoje lyderiai”.
informacija apie Baltic Tours Group, UAB
1961 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
32
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1316 €
25% uždirba 1316-1890 €
25% uždirba 1890-2403 €
25% uždirba nuo 2403 €