UAB „Rail Holding“

Manual QA / Help Desk Specialist

1930-2550 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Rail Holding“

Darbo pobūdis

Mes ieškome Manual QA ir Help Desk specialisto, kuris prisijungtų prie mūsų komandos ir padėtų užtikrinti aukščiausią mūsų produktų kokybę, tam reikės:
  • Atlikti programinės įrangos testavimą ir užtikrinti jos kokybę.
  • Dalyvauti kuriant naujus funkcionalumus bei siūlyti savas idėjas.
  • Bendrauti su programuotojais ir klaidas užregistravusiais įmonės darbuotojais.
  • Kurti ir aprašyti testavimo scenarijus.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis testuojant programinę įrangą.
  • Loginis mąstymas ir gebėjimas dirbti savarankiškai.
  • Žinios apie testavimo metodikas ir įrankius.
  • Lietuvių, anglų, rusų kalbų žinios.
  • Komunikabilumas ir gebėjimas siekti rezultato.
  • Noras mokytis ir tobulėti.

Siūlome

  • Hibridinį darbą iš namų ir iš ofiso.
  • Lankstų darbo grafiką.
  • Reguliarius mokymus.
  • Galimybę išmokti bei panaudoti automation QA irankius.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1930-2550 €/mėn. neatskaičius mokesčių
+ bonusai už pasiektus rezultatus

Rail Holding yra septynių tarptautinių, veikiančių pervežimo geležinkeliais srityje, bendrovių grupę jungianti Kontroliuojančioji organizacija. Jos pagrindinė užduotis teikti kokybiškas ne su komercine veikla susijusias paslaugas (apskaitos, teisines, valdymo, ofiso priežiūros, administracinių paslaugų ir prekių tiekimo).
informacija apie UAB „Rail Holding“
3265 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.