Marketingo ir komunikacijos specialistas (gali būti studentas)

1100-1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Ankoras“

Darbo pobūdis

Jūs būsite atsakingi už:
  • Darbą su įmonės socialiniais tinklais ir nuomonės formuotojais, didinant prekės ženklo žinomumą ir skatinant pardavimus;
  • Įkvepiančios medžiagos socialiniams tinklams paruošimą;
  • Darbą su įmonės interneto svetaine: prekių įvedimą, aprašymų kūrimą, naujienlaiškių siuntimą;
  • Pagalbą pardavimų vadybininkui užtikrinant sklandų ir savalaikį užsakymų įvykdymo procesą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (gali būti studentas);
  • Darbo patirtis administruojant įmonės socialinius tinklus, dirbant su nuomonės formuotojais, kuriant tūrinį;
  • Darbo su maketavimo programomis žinios;
  • Puikios lietuvių raštvedybos žinios;
  • Komunikabilumas ir reprezentatyvi išvaizda;
  • Noras mokytis ir susipažinti su įmonės produktų savybėmis bei specifika.

Privalumai

  • Patirtis pardavimų srityje ir administracinio darbo su dokumentais;
  • Rusų kalbos žinios;
  • Studijos viešųjų ryšių ar marketingo srityje (gali būti studentas);
  • Vairuotojo pažymėjimas ir nuosava transporto priemonė.

  • Darbą visą darbo dieną 2024 m. vasarą, su galimybe nuo 2024 m. rugsėjo dirbti ne pilnu etatu ir derinti darbą su studijomis;
  • Draugišką kolektyvą, geras darbo sąlygas;
  • Galimybę įsigyti įmonės produkcijos už patrauklią kainą;
  • Galimybę prisidėti prie įmonės veiklos vystymo, bei įtakoti įmonės veiklos rezultatus;
  • Galimybė įgauti žinių juvelyrikos gamybos, brangakmenių srityje.

Atlyginimas

1100-1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Ankoras“

Pagrindinė įmonės veiklos sritis yra prekyba papuošalais su deimantais ir jų gamyba. Įmonei priklauso prabangių papuošalų prekės ženklas “INDIVI”. Įmonė yra savo produkcijos gamintojas ir platintojas.
informacija apie UAB „Ankoras“
1339 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2023 m.