UAB „GTV Projects“

Digital Marketing specialistas | PPC

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „GTV Projects“

Darbo pobūdis

  • PPC marketingas;
  • Marketingo strategijos kūrimas ir įgyvendinimas, kuriant inovatyvius sprendimus;
  • Reklamos priemonių koordinavimas ir strategijos kūrimas, bendradarbiaujant su kitais komandos nariais ir partneriais;
  • Reklaminės medžiagos kūrimas, siekiant sėkmingai realizuoti marketingo kampanijas;
  • Google Adwords kampanijų analizė ir biudžeto kontrolė;

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas marketingo, ekonomikos ar verslo vadybos srityje – privalumas;
  • Bent 2 metų patirtis rinkodaros kampanijų ir projektų planavimo bei valdymo srityje;
  • Skaitmeninės rinkodaros patirtis (PPC, Google Adwords, SEO);
  • Gerų darbo organizavimo ir komunikacijos įgūdžių turėjimas;
  • Patirtis dirbant su Google Ads reklama;
  • Gebėjimas valdyti Google Ads / Google Analytics / SEO įrankius;
  • Geras bendravimas, komandinis darbas ir sprendimų priėmimas.
  • Email marketingo žinios - privalumas.

Ką mes siūlome:

  • Darbą perspektyvioje ir augančioje kompanijoje, kur galėsite tobulėti ir plėtoti savo įgūdžius;
  • Geras darbo sąlygas bei draugišką, jaunatvišką kolektyvą;
  • Darbo vietą Vilniuje, arba Kaune;
  • Atlyginimą nuo 1500 €/mėn. į rankas.

Tavo darbo diena:

  • Rinkodaros strategijos ir plano įgyvendinimas;
  • Marketingo kampanijų įgyvendinimas ir rezultatų vertinimas;
  • Kūrybinių idėjų generavimas ir jų įgyvendinimas;
  • Naujų reklamos būdų ir kanalų paieška;
  • Google Ads kampanijų kuravimas.

Įmonė siūlo

Biuras

Žaidimų konsolės Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

GTV ženklu pažymėtos įmones, savo klientams siūlo plataus spektro prekių ir paslaugų kompleksą: dėvėtų ir naujų transporto priemonių dalių pardavimą, didmeninį ir mažmeninį variklių ir greičių dėžių pardavimą, testinių automobilių komplektus, neardytų automobilių, motociklų, kitų transporto priemonių pardavimą, teikia nupirkimo aukcionuose, demontavimo bei transporto paslaugas į Vakarus ir NVS šalis.
informacija apie GTV Grupė
1448 €
Vid. atlyginimas bruto
99
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1287 €
25% uždirba 1287-1431 €
25% uždirba 1431-1639 €
25% uždirba nuo 1639 €