Marketingo Specialistas

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Ajo makaronai“

Darbo pobūdis

Planuoti ir įgyvendinti akcijas.

Idėjų generavimas ir turinio kūrimas, prekės ženklo vystymas ir stiprinimas.

Administruoti įmonės internetinę svetainę (Wordpress).

Įmonės įvaizdžio formavimas.

Rinkodaros planų sudarymas ir įgyvendinimas.

Rinkodaros biudžeto sudarymas bei jo valdymas.

Rinkodaros kampanijų organizavimas, administravimas ir kontrolė.

Gero supratimo apie įvairius skaitmeninės rinkodaros kanalus ir įrankius, naudojamus jiems valdyti (pvz.: SEO, Google analytics, Meta ads, Google ads, Google my Business administravimas).

Socialinių tinklų paskyrų ir kitų platformų administravimas, aktyvus įtraukiančio turinio kūrimas (video, reel’s, nuotraukos, tekstai).

Marketingo biudžeto formavimas ir valdymas.

Atsiliepimų koordinavimas.

Laiku reaguoti į rinkos pokyčius ir konkurentų veiklą, išlaikyti įmonės konkurencini pranašumą.

Bendravymas su imonem del naujų reklamos šaltiniu , paruosti projekta , kainininka ir t.t.

Naujienlaiškiu kurimas , organizavimas , vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas (marketingo, ekonomikos, verslo vadybos).

Neseniai baigęs (-usi) studijas arba 1 metų darbo patirtis marketingo/reklamos srityje.

Gebėjimas kurti ir įgyvendinti marketingo strategijas, siekiant padidinti pardavimus ir prekės žinomumą.

Geri komunikacijos ir projektų valdymo įgūdžiai.

Gebėjimas analizuoti rinkos tendencijas ir konkurentus.

Kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas.

Geros anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu.

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas
informacija apie UAB „Ajo makaronai“
1167 €
Vid. atlyginimas bruto
113
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 542 €
25% uždirba 542-995 €
25% uždirba 995-1739 €
25% uždirba nuo 1739 €